P0

Spyglys

Mere, parsikvieskite atgal Albertą* (4)

Spyglys
2019-12-02


Kaip manote, kiek reikia laiko, kad įvykdytum rimtus rinkiminius pažadus? Metų, dviejų, o gal ir visos kadencijos negana? Pasirodo, kad kai nori, užtenka maždaug pusmečio. Tai pademonstravo mūsų kaimynai kretingiškiai, praėjusią savaitę paskelbę, kad nuo pavasario pradėjusi dirbti naujoji Taryba jau patvirtino Gyventojų iniciatyvų projektą, pagal kurį rajono gyventojų iniciatyvoms įgyvendinti kasmet bus skiriama ne mažiau nei 160 tūkst. eurų (arba beveik 0,4 proc. viso dabartinio rajono biudžeto).

Klaipėdą nuo šio pavasario valdanti mero komanda ir prie jos prijungę iki tol metų metus ją kandžioję konservatoriai bei du centristai balandžio 18-ąją savo parašus padėjo po beveik penkiomis dešimtimis konkrečių pažadų, pavadintų koalicine programa „Nauja jėga Klaipėdai!”. Vienas jų skelbia: „Dalyvaujamojo biudžeto skyrimas bendruomenių infrastruktūriniams-bendruomeniniams projektams įgyvendinti” (jei būtų sekama kretingiškių pavyzdžiui, kasmet kalba eitų apie mažiausiai 660 tūkst. eurų).

Kadangi bent jau Spyglys iki šiol negirdėjo net apie mažiausią judesį šia kryptimi, tai siūlo koalicijos lyderiui, mūsų merui, pabandyti į iki šiol laisvą pavasarį sukurtą papildomą patarėjo vietą parsikviesti atgal anksčiau jam jau patarinėjusį Albertą Barauską, kuris dabar tokias pareigas eina Kretingoje.

Gal su mėlynuoju proveržiu jis ir nelabai padės, bet bent jau dalyvaujamąjį biudžetą, pasiremdamas naujausia pas kaimynus įgyta patirtimi, tikrai sustyguotų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-12-02

4 komentarai apie “Mere, parsikvieskite atgal Albertą*”

  1. Kodėl dar vieną patarėją? Spygly, parodyk klaipėdiečiams, kaip atrodo už jų pinigus gyvenanti Sadovskaja! Ką veikia dar be atlyginimo gavimo, informuok! Liaudis, mokanti mokesčius, turi teisę žinoti!

    • Albertas puikiai atlieka savo pareigas , taip ir toliau!

      Usuotieji bebrai , nekalbėkit už visą Kretinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt