P0

Spyglys

Tvirtas banko žodis*

Spyglys
2019-12-03


Šių metų balandį „Luminor” banko komunikacijos vadovė Giedrė Bielskytė, „Atviros Klaipėdos” paklausta, kada bankas sutvarkys griūvančius pardavinėjamo jam priklausančio Liepų gatvėje esančio istorinio gubernatūros pastato laiptus ryžtingai patikino, kad „laiptus planuojama nedelsiant tvarkyti, nelaukiant pastato pardavimo”.

Žinia, bankininko žodis tvirtas kaip uola, nes juk jam žmonės pinigus patiki, o kai kuriuos net ir prezidentais išrenka. Bet tikriausiai čia ne apie „Luminor”. Nes vakar naujienų agentūra BNS pranešė, jog banko pastatą įsigijo verslininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma group“, o laiptai kaip stovėjo taip ir tebestovi paramstyti ir stop juostomis aptverti.

Jei jau garbės piliečio valdoma bendrovė ryžosi bandyti prikelti naujam gyvenimui „Memelio miesto” („Laivitės”) teritorija, Spyglys mano, kad skirtingai nei bankas, su tais laiptais tikrai sugebės susitvarkyti. Kita vertus, galbūt jie ir paskatino M. Gusiatiną pirkti šį pastatą, nes su tokiais tvirtais banko pažadais ir požiūriu į Klaipėdos istorinį paveldą, žiūrėk, dar ir visą buvusią gubernatūrą greit būtų reikėję stop juostoms apjuosti ir pagaliais paramstyti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-12-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt