P0

Kriminalai ir nelaimės

Vagišiai priėjo liepto galą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-13


Klaipėdos rajone pernai metų birželį ir liepą siautėjusi 5 jaunuolių grupė iš Klaipėdos ir Kretingos rajonų bei Kretingos miesto susitiks teisme – 18 iki 31-erių metų vaikinai kaltinami vagystėmis iš žvyro karjerų ir kitų objektų.

Prokuratūra praneša, kad pernai birželį du jaunuoliai įsibrovė į Klaipėdos rajone esančią žvyro karjero teritoriją, iš jo pagrobė turto už beveik 1700 eurų. Tarp vagišių pagrobtų daiktų – traktoriaus, ratinio ekskavatoriaus ir vikšrinio ekskavatoriaus akumuliatorius, kastuvas, raktų rinkinys, dyzelinis kuras.

Po savaitės atvykę į tą patį karjerą jie nugvelbė dar 4 akumuliatorius ir 100 litrų dyzelinio kuro. Tada padaryta žala siekė 1900 eurų.

Dar po savaitės jau iš kito Klaipėdos rajone esančio karjero, įtariama, sulaužę vagonėlio spyną ir įsibrovę į jį, pagrobė nešiojamąjį kompiuterį. Iki 2019 m. liepos 20 dienos karjeruose buvo įvykdytos dar dvi vagystės, kurių metu buvo pagrobti įvairūs įrankiai, dyzelinis kuras, nešiojamasis kompiuteris, mikrobangų krosnelė.

Prokuratūros pranešime teigiama, jog praėjusių metų liepą jaunuoliai dar apvogė ir jūrinį konteinerį.

Įsibrovę į jį du kaltinamieji, bylos duomenimis, pagrobė įvairių įrankių, kurių vertė siekia 783 eurus. Tą patį mėnesį jaunuoliai įtariami įvykdę vagystę ir iš privačiam asmeniui priklausiusio ekskavatoriaus. Bylos duomenimis, sulaužę kuro bako dangtį pagrobė 170 litrų dyzelinio kuro.

Vienose vagystėse, kaip įtariama, dalyvavo vieni jaunuoliai, kitose – kiti, susibūrę į bendrininkų grupes. Iš viso dėl jaunuolių įvykdytų 7 vagysčių visiems nukentėjusiems padaryta žala siekia daugiau nei 7 tūkstančius eurų.

Byla su kaltinamuoju aktu perduota nagrinėti Gargžduose įsikūrusiems Klaipėdos rajono teismo rūmams.


  2020-01-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt