P0

Miestas

Pagaliau prasidės „Vaidilos“ aikštės rekonstrukcija (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-31


Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pranešė pasirašiusi sutartį su Panevėžio statybos trestu dėl viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro statybos ir rekonstravimo darbų, kuriuos planuota pradėti dar pernai pavasarį. Panevėžiečiai jau darbuojasi kaimynystėje – stato naują futbolo mokyklą.

Viešosios erdvės prie buvusio „Vaidilos“ kino teatro teritorijos danga ir greta daugiabučių esantys takeliai ir šaligatvio plytelės jau buvo susidėvėjusios, reprezentacinė aikštės dalis su fontanu nuo Taikos pr. beveik nematoma. Teritorijoje taip pat nebuvo suoliukų, šiukšlių dėžių, dviračių stovų, esama apšvietimo sistema techniškai ir morališkai pasenusi.

„Atlikus rangos darbus, bus rekonstruota aikštė, pėsčiųjų takai, fontanas, įrengti dviračių takai, scena, vaikų žaidimų aikštelė, mažosios architektūros elementai – suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, augalų vazonai, įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Taip pat bus įrengti ir sutvarkyti želdiniai, nutiesti inžineriniai tinklai – elektros linijos, atramos su prožektoriais, lietaus nuotekų tinklai”, – rašoma savivaldybės pranešime.

Bendra projekto vertė – apie 1,803 mln. eurų. Gautas finansavimas sudaro šiek tiek daugiau nei 1,422 mln. eurų, iš kurių bemaž 1,307 mln. eurų – Europos Sąjungos (ES) Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Preliminari projekto vertė siekė 1,598 mln. eurų.

Už rekonstrukcijos projekto parengimą savivaldybė MB „Pupa – strateginė urbanistika” sumokėjo 41 140 Eur.

Darbų atlikimo terminas yra 14 mėnesių nuo statybvietės perdavimo ir priėmimo akto pasirašymo dienos.


2020-01-31

4 komentarai apie “Pagaliau prasidės „Vaidilos“ aikštės rekonstrukcija”

  1. Na negi nera Klaipedoje įmonių kurios galėtų tuo užsiimti, kodel, panavėžiečiams mokami pinigai bus?

    • Geras patebėjimas. Dar labiau graudu kai pinigus moka wilno įmonėms.

  2. As nesuprantu jei ES lesomis finansavimas siekia po 70% kodel taip letai viskas vyksta… Judekit jus valdininkai nuo jusu priklauso ar zmones kazkur migros ar ne… Jei padarysit miesta kaip saldainiuka niekas niekur del didesniu net algu nevaziuos….

  3. Puiku Klaipeda pradejo judeti….Danes skveras . Vaidilos aikste.. Pajudetu buvusi Lenino ia vis butu stebuklas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt