P0

Regionas

Apdovanoti konkurso „Krašto auksas“ Klaipėdos apskrities nugalėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-02


Skuodo rajone, Mosėdyje, už sėkmingai įvykdytus projektus, įgyvendinant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, skleidžiant gerąją patirtį, sekmadienį apdovanoti Žemės ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Krašto auksas“ Klaipėdos apskrities nugalėtojai.

Žemės ūkio ministerijos nuotr.

Darbėnų gimnazija (Kretingos r.) buvo apdovanota už projektą „Netradicinis jaunimo užimtumas taikant inovatyvias technologijas“, inovatyvių technologijų erdvės įrengimą, jaunimo užimtumo, iniciatyvumo ir bendruomeniškumo stiprinimą. Šiai gimnazijai atiteko ir Klaipėdos apskrities gyventojų simpatijos.

Kūlupėnų bendruomenės centras ,,Kūlupėnai“ (Kretingos r.) įvertintas už projektą „Lauko scenos įrengimas Kūlupėnuose“ – įrengtą stacionarią lauko sceną, pagerintą Kūlupėnų kaimo viešąją infrastruktūrą.

Asociacija „Pajūrio bendruomenė“ (Kretingos r.) įvertinta už projektą „Erdvių sutvarkymas Rūdaičių gyvenvietėje“ – sutvarkytą ir įrengtą viešąją erdvę, sudarytas tinkamas sąlygas gyventojams leisti laisvalaikį estetiškoje ir gražioje aplinkoje.

Mosėdžio moterų asociacija „Ognelė“ (Skuodo r.) apdovanota už projektą „Žiedai Vaclovui Intui – žiedai Mosėdžiui“ – surengtą aplinkos tvarkymo talką, puoselėjamas ir propaguojamas Vaclovo Into sukurtas aplinkos tvarkymo ir meilės gamtai tradicijas.

Asociacija „Krakių žiburiai“ (Skuodo r.) įvertinta už projektą „Turiningas bendruomenės šeimų laisvalaikis“ – edukacinių užsiėmimų organizavimą, turiningo ir sveiko bendruomenės šeimų gyvenimo propagavimą ir kaimo tradicinių švenčių puoselėjimą.

Asociacija „Svajonės pasaga“ (Skuodo r.) apdovanota už projektą „Žirgas ir aš“ – sudarytą galimybę vaikams ir jaunimui bendrauti su Žemaitukų veislės žirgais, išmokti jais rūpintis, surengtas jojimo pamokas.

Šauklių kaimo bendruomenės (Skuodo r.) projektas „Laisvalaikio zonos įrengimas Šaukliuose“ įvertintas už įrengtą laisvalaikio erdvę, rūpinimąsi gyventojų fiziniu aktyvumu ir aktyviu laisvalaikiu, sukurtą palankią aplinką socialinei veiklai kaime.

Skuodo rajono Užluobės kaimo bendruomenė apdovanota už projektą „Viešosios erdvės sutvarkymas Užluobės kaime“ – sutvarkytą ir atnaujintą viešąją erdvę, jos pritaikymą krašto gyventojų patogiam, saugiam veiklų vykdymui, palankios socialinės aplinkos kūrimą.

Kamilija Tamavičiūtė (Šilutės r.) apdovanota už projektą „Jaunosios veterinarijos gydytojos įsikūrimas Šilutės rajone“ – tinkamų sąlygų veterinarijos gydytojos veiklai pradėti ir vykdyti sukūrimą.


  2020-02-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt