P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcija nuolatinį vadovą turės kovą?

Avatar

Martynas Vainorius
2020-02-14


Klaipėdoje penktadienį lankęsis susisiekimo ministras Jarsolavas Narkevičius tikino, kad nuo praėjusių metų kovo nuolatinio generalinio direktoriaus neturinti Uosto direkcija naujo vadovo turėtų sulaukti kovo pabaigoje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Dabartiniu metu konkurse yra paskutinė stadija – atranka, pritraukimas ir mes planuojame kovo pabaigoje turėti kandidatus”, – sakė ministras.

Kiek jau yra kandidatų yra jis sakė nesidomėjęs.

Pernai ministras buvo sakęs, kad naujas direkcijos vadovo konkursas bus skelbiamas tik ją reorganizavus į akcinę bendrovę, tačiau vėliau ministerija persigalvojo ir sausį paskelbė atranką.

Uosto vidus kompas

Skelbti konkursą minėtoms pareigoms užimti prireikė po to, kai buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis dar praėjusių metų kovą, tuoj po savivaldos rinkimų,  iš pareigų atleido tuometinį Uosto direkcijos vadovą Arvydą Vaitkų. Jis kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos kandidatas dalyvavo rinkimuose į miesto mero postą, o rinkiminės kampanijos finansiniai rėmėjai buvo uostui įmonių vadovai ir akcininkai. A. Vaitkus, tapęs miesto Tarybos nariu, per teismus bandė sugrįžti į pareigas, tačiau to padaryti jam nepavyko.

Nuo tada iki dabar Uosto direkcijai laikinai vadovauja infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.


2020-02-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt