P0

Politika

Viačeslavas Titovas bandys sukurti Socialinio teisingumo partiją (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-18


Už Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago paniekinimą nuteistas ir dėl to Klaipėdos miesto tarybos nario mandato netekęs Viačeslavas Titovas socialinio tinklo „Facebook“  paskyroje pranešė kuriantis naują partiją.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Iniciatyvinė komiteto grupė ,,Titov ir Teisingumas“, tęsdama kovą už teisingumą Lietuvoje, priėmė sprendimą dėl būtinybės sukurti naują politinę partiją – ,,Socialinio Teisingumo Partija“ ir kreiptis į Lietuvos visuomenę su kvietimu nelikti nuošaly, o tapti pilnateisiu jos steigėju. Jeigu mūsų susirinks ne mažiau 2000 narių, tai Lietuvoje atsiras visiškai nauja politinė Socialinio teisingumo jėga, su kuria šiandieninė valdanti Lietuvos nomenklatūra privalės skaitytis. Visi mes galime susivienyti vardan šios socialinio teisingumo idėjos ir visi kartu galime pagerinti Lietuvos padėtį”, – rašo V. Titovas.

Anot jo, būsimos partijos ideologija būtų „viena iš šiuolaikinio konservatiškumo krypčių”.

„Valstybė privalo pastoviai rūpintis visuomenės gerove ir jos augimu, pagrindinėmis socialinių valstybės funkcijų realizacijos priemonėmis laikomos ekonominis vystymasis bendrų šiuolaikinio konservatiškumo principų bazėje, būtina visuomeninio progreso sąlyga laikoma ištikimybė nacionalinės kultūros išlaikymui ir tradicijoms”, – rašė politikas.

V. Titovas praėjusiais metais savivaldos rinkimuose dalyvavo su savo sukurtu visuomeniniu rinkimų komitetu, o anksčiau į Tarybą buvo renkamas pagal Lietuvos rusų sąjungos sąrašą.


  2020-02-18

  Vienas komentaras apie “Viačeslavas Titovas bandys sukurti Socialinio teisingumo partiją”

  1. Nieko nesupratau. Eis kaip konservatiški partneriai kartu su Gabrielium Lansbergiu ar kaip konkurentai?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt