P0

Transportas

Prie „riaumojančių” automobilių vairo – merginos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-02


Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai praneša penktadienio vakare vykdę policinę priemonę Molo gatvėje.

Šioje gatvėje gyvenantys žmonės dažnai skundžiasi, kad prie molo vakarais ir naktimis dažnai važinėja automobiliai su perdirbtais duslintuvais, jų „riaumojimas“ trikdo gyventojų ramybę, trukdo miegoti.

Pareigūnai sustabdė ir patikrino 22 automobiliai. Du – „Volkswagen“ ir „Honda“ – buvo su perdirbtomis variklio išmetamųjų dujų sistemomis, o skleidžiamas garsas nustatytą leistiną ribą viršijo 2,4 ir 8,2 decibelo.

Abu automobilius vairavo merginos, joms skirtos 25 eurų baudos ir panaikintas automobilių techninės apžiūros galiojimas.

Pareigūnų dėmesį taip pat atkreipė automobilis „Toyota“, iš kurio sklido garsi muzika. Pamatęs policininkus, vairuotojas staiga pasuko į kitą gatvę. Sustabdžius minėtą automobilį paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus – 0,64 prom. – Albanijos pilietis, studijuojantis vienoje iš Klaipėdos aukštųjų mokyklų.

Vaikinas aiškino, kad išnuomotu automobiliu su merginomis važiavo prie molo. Romantiškas pasivažinėjimas neblaiviam studentui kainuos mažiausiai 800 eurų, jis mažiausiai metams neteks ir teisės vairuoti.

Būtina nešioti atšvaitus

Klaipėdos policija taip primena apie praėjusią savaitę Kretingos rajone įvykusias dvi skaudžias eismo nelaimes: po automobilio ratais Kluonalių kaime žuvo tamsiu paros metu be atšvaitų keliu ėjęs vyras, o ties Kvecių kaimu dėl slidžios kelio dangos susidūrus sunkvežimiui ir lengvajam automobiliui, žuvo pastarojo vairuotoja, keleiviai – moteris ir vaikas – buvo sužaloti.

Skelbiama, jog Kretingos rajono policijos Bendruomenės pareigūnai praėjusią savaitę vykdė prevencines priemones rajono mokyklose. Grūšlaukės, Baublių, Darbėnų, Salantų ir kitų švietimo įstaigų mokiniams, Dienos veiklos centro lankytojams buvo pravesti saugaus eismo mokymai,  primintos pagrindinės kelių eismo taisyklės, kartu su Lietuvos kelių direkcijos atstovais dalyti atšvaitai.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-03-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt