P0

Miestas, Svarbu

Atsistatydina Senojo turgaus direktorius (atnaujinta) (5)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-03-03


Mieste ilgokai sklandę gandai apie Klaipėdos savivaldybei priklausančios UAB „Senasis turgus” direktoriaus Arvydo Gaudiešiaus galimą pasitraukimą iš pareigų pasitvirtino.

Nors telefonu apie tai, net neišgirdęs klausimo, A. Gaudiešius su žurnaliste kalbėtis atsisakė, paprašęs klausimus atsiųsti raštu, šį faktą patvirtino Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas bei viena bendrovės valdybos narė.

Jau šią savaitę dar viena Klaipėdos savivaldybės įmonė gal likti be nuolatinio vadovo. Palmiros Mart nuotr.

„Aš girdėjau, kad jis atsistatydins, bet sprendimą priima valdyba, o Senojo turgaus valdyba, mano žiniomis, rinksis ketvirtadienį”, – sakė V. Karmanovas.

Paklaustas, ar tiesa, jog jam gali būti pavesta laikinai eiti ir Senojo turgaus direktoriaus pareigas, V. Karmanovas tokios galimybės neatmetė, pateikęs kitos Klaipėdos savivaldybės įmonės – „Gatvių apšvietimo” –  pavyzdį, kai vietoj iš pareigų atleisto Dangero Aleksandrovo „Gatvių apšvietimui” vadovauti laikinai paskirtas Klaipėdos autobusų parko direktorius Vaidas Ramanauskas.

Tuo metu bendrovės „Senasis turgus” vadybos narė, Klaipėdos savivaldybės administracijos Turto skyriaus vedėjo patarėja Genovaitė Paulikienė patvirtino, jog valdyba yra gavusi A. Gaudiešiaus prašymą atleisti jį iš pareigų.

Jos teigimu, bendrovės valdyba planuoja rinktis šią savaitę, „ketvirtadienį arba penktadienį, kaip spėsim” , kur kartu su kitais klausimais svarstys ir A. Gaudiešiaus atleidimo iš Senojo turgaus direktoriaus pareigų klausimą.

Pats A. Gaudiešius atsakymų į du paprastus „Atviros Klaipėdos” žurnalistės klausimus iki darbo dienos pabaigos taip ir neatsiuntė.

„Atvira Klaipėda” dar sausį rašė apie galimas A. Gaudiešiaus manipuliacijas su valdišku automobiliu – portalui atsiųstame laiške skaitytojas dėstė, jog pasibaigus bendrovei priklausančio automobilio lizingo sutarčiai, juo direktorius esą ir toliau naudojosi asmeniniais tikslais. A. Gaudiešius šią informaciją tada neigė, o Klaipėdos savivaldybės kontrolieriai dėl to buvo pradėję tyrimą.


  2020-03-03

  5 komentarai “Atsistatydina Senojo turgaus direktorius (atnaujinta)”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.57.199.100)

   Ir iš kur Karmanovas viską sužino pirmas???
   Taip ir toliau…Karmanovai!!! ŪRAAAA!.. dar liko Senjorų turgelis

  2. AvatarRolandas (IP: 78.60.173.55)

   Valdyba dvi babcės, kurias su šaukšteliu maitina Kormanovas, o Neniškis nuvalo nuovarvas. Neatiduokit senamiesčio

  3. AvatarJustina (IP: 83.137.6.249)

   ZULIKA KORMANOVA Į FNTT?!

  4. AvatarIms kol gali (IP: 81.7.80.5)

   Kažin kaip čia Karmanovas viską sužino pirmas? Eilinis savivaldybės adminų iš anksto apgalvotas senų šulų maitinimas. Karmanovo turguje baigėsi renovacija ir tapo tuščia autobusų stotis vietoj turgavietės, o dabar gi Senasis turgus ruošiamas renovacijai ir kaip čia praleisi šansą pasipinigauti. Baisau už coronavirusą

  5. AvatarSužlugdys (IP: 81.7.80.5)

   Konkurencija: štai kaip reikia konkurentus naikinti. Naujasis turgus suvalgys Senąjį turgų ir išsivems po Tilžės turgaus tuščiais angarais.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt