P0

Regionas

Policijos reidas: girti ir be saugos diržų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-16


Kelių policijos pareigūnai apskrities keliuose praėjusią savaitę didžiausią dėmesį skyrė neblaiviems ir saugos diržų nesegintiems vairuotojams išaiškinti.

Pranešama, kad apskrities keliuose iš viso patikrintos 945 transporto priemonės, išaiškinti 6 neblaivūs vairuotojai, dar 5 buvo vartoję alkoholio, bet jo koncentracija leistinos ribos kraujyje neviršijo.

Kovo 14 d. vakare Kretingos rajone Joskaudų kaime buvo pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs automobilis „Audi A6″. Jame buvęs 40-metis vyras iš pradžių vengė tikrintis blaivumą, tačiau vėliau komisariato patalpose alkoholio matuokliu jam nustatytas 1,59 prom. neblaivumas. Salantuose sustabdyto automobilio IVECO irgi 40-metis vairuotojas į matuoklį įpūtė 1,84 prom.

Šeštadienio ryte apie 7.40 val. Gargžduose patikrintam automobilio BMW 22 metų vairuotojui nustatytas 1,81 prom., o kovo 15 d. naktį Palangoje 42 metų „Seat Inca” vairuotojui – 1,79 prom. girtumas.

Tuo metu apie vidurdienį Klaipėdoje, Laukininkų g., patruliuojantys pareigūnai, patikrinę įtartinai manevruojančio automobilio „Toyota Yaris“ vairuotoją, 55 metų vyrui nustatė 1,72 prom. girtumą. Be to, paaiškėjo, kad vyras neturi teisės vairuoti, o automobilis nėra draustas privalomuoju draudimu.

Taip pat per specialias priemones visoje apskrityje buvo patikrinta 214 transporto priemonių, iš kurių 24 vairuotojai nesegėjo saugos diržų, 35 vairavo kalbėdami mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos.

Policija primena, kad už saugos diržo nesegėjimą vairuotojui ar keleiviui gresia bauda nuo 30 iki 50 eurų. Už neleistiną kalbėjimą mobiliuoju už vairo – nuo 60 iki 90 eurų.


2020-03-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt