P0

Kriminalai ir nelaimės

Iš parduotuvės vogė alkoholinius gėrimus, iš vilkikų – benziną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-10


Kaip ir prognozuota, per karantiną daugėja ne tik nepaklusimo jo laikymosi atvejų, bet ir kitokio pobūdžio nusikaltimų – vagysčių, plėšimų, smurto artimoje aplinkoje.

Dvi vagystės su įsibrovimu Klaipėdoje užfiksuotos ketvirtadienio vakarą ir naktį į penktadienį.

Apie 21.23 val. policijoje užregistruotas pranešimas, kad Vingio g. suveikė signalizacija, du asmenys išdaužė maisto prekių parduotuvės langą.

Nustatyta, kad su vaikinai, akmeniu išdaužę parduotuvės durų stiklą, pateko į vidų ir pagrobė alkoholinių gėrimų. 21.45 val. I. Simonaitytės g. pareigūnai sulaikė 16- os ir 22 metų įtariamuosius. Vaikinai uždaryti į areštinę, parduotuvei padaryta žala tikslinama.

Tuo metu 25 minutės po vidurnakčio policijai pilietis pranešė pastebėjęs du įtarimus sukėlusius vaikinus, kurie nešėsi kelis kanistrus. Netrukus pareigūnai sulaikė 28 ir 33 metų vyrus.

Pas vieną iš jų, atlikus dalinę apžiūrą, buvo rastas peilis ir nešiojama radijo stotelė. Kilus įtarimams dėl galimos kuro vagystės, pareigūnai apžiūrėjo apylinkę ir Dubysos g. esančiuose krūmuose rado 7 tuščias plastikines talpas ir dvi žarnas. Taip pat Dubysos g. aptikti keli sunkiasvoriai automobiliai, kurių kuro bakai išlaužti.

Sulaikytieji irgi uždaryti į areštinę.


  2020-04-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt