P0

Spyglys

Pavertė pilka pele*

Spyglys
2020-04-15


Sunku per karantiną ir žurnalistams. Kiek dabar reikia fantazijos, kad galėtum parašyti ką nors ne apie koronavirusą.

Štai portalas kl.lt galimai sekdamas Spylio pastebėjimais, nusprendė panagrinėti kokį įvaizdį mūsų miestelio politikai  demonstruoja nuotolinio posėdžio metu. Tik nė vienos pavardės kažkodėl nepaminėjo – matyt, bijo, kad netyčia kokiam būsimam kandidatui į Seimą nemokamos reklamos nepadarytų.

„Vienas jų fonu pasirinko kosminę nuotrauką, o tai posėdžio metu veikiausiai turėjo blaškyti politiko kolegų dėmesį, bet prajuokino rinkėjus, kurie tarybos narį tuoj praminė kosmonautu ar NASA darbuotoju. Šmaikštauta, kad jam už nugaros betrūko tik krentančių meteorų”, – prirašė portalas apie išsiskirti tada nepabijojusį jaunąjį politiką Vytį Radvilą.

Prirašė ir pridirbo, nes anas, pasirodo, yra labai jautrus ir trečiadienį vykusio miesto Tarybos Finansų ekonomikos komiteto posėdžio metu virto pilka politine pele, reiškiančia savo poziciją iš eilinio kabineto.

Ir visai nesvarbu dabar, kad pozicija ta buvo gana rimta ir įdomi, vis tiek dabar rinkėjai žinos, kad užtenka vieno straipsnio ir, žiūrėk, ima bei dingsta visa drąsa…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-04-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt