P0

Regionas

Pareigūnams įkliuvo brakonieriai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-28


Per keletą pastarųjų dienų Klaipėdos apskrities policijos pareigūnams įkliuvo keli vyrai, galimai neleistinais būdais ketinę apsirūpinti šviežia žuvimi.

Šeštadienio, balandžio 25 d. naktį, apie 2.50 val. Kretingoje, Klaipėdos gatvėje, pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Renault Megane Scenic“.

Jo bagažinėje buvo rasti šlapi guminiai batai ir plastikinis maišas su gyvomis nėgėmis. 46 metų automobilyje buvęs vyras prisipažino, kad žuvys priklauso jam. Toliau įvykį tyrę Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė, kad vyras Kretingoje, Akmenos upėje, rankomis sugavo 212 vienetų upinių nėgių, o šias žuvis žvejoti rankomis yra draudžiama. Taip žuvų ištekliams buvo padaryta 1908 eurų žala. Asmeniui surašytas administracinių nusižengimų protokolas.

O balandžio 28 d. naktį apie 2 val. Skuodo mieste patruliuojantys pareigūnai, važiuodami per Bartuvos upės tiltą, pakrantėje pastebėjo šviečiantį žibintą.

Privažiavę arčiau upės, pareigūnai pamatė tris asmenis, kurie sparčiu žingsniu bandė pasišalinti, nereagavo į reikalavimą sustoti. Sulaikyti 51, 40 ir 26 metų vyrai įtikinamai paaiškinti, ką veikia naktį prie upės ir kodėl jų batai bei kelnės šlapi, negalėjo. Pareigūnai ant kranto aptiko virvę, prie kurios buvo pririštas ir į vandenį įleistas tinklas.

Nors žuvies jame nerasta, informacija tolimesniam tyrimui perduota aplinkos apsaugos specialistams.


  2020-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt