P0

Politika

Dėl lauko kavinių kreipėsi į premjerą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-11


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas raštu kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį, siūlydamas inicijuoti teisės akto dėl lauko kavinių pakeitimą, kuris leistų padidinti lauko kavinės plotą.

Palmiros Mart nuotr.

Pagal dabar galiojantį įsakymą Nacionalinės žemės tarnybos išduodami sutikimai statyti laikinuosius ir nesudėtinguosius statinius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai, suteikia teisę įrengti ir naudoti laikinuosius prekybos, paslaugų ir (ar) maitinimo paskirties statinius (kioskus, paviljonus, lauko kavinių aptarnavimo statinius), kai įrengiamo laikino statinio užimamas plotas yra ne didesnis kaip 25 kv. m.

Kreipimesi prašoma inicijuoti minėtos nuostatos dėl laikinojo statinio užimamo ploto ribojimo keitimą, padidinant laikino statinio užimamo ploto dydį arba išvis panaikinant tokį ribojimą.

Anot V. Grubliausko, daliai lauko kavinių ar restoranų pagal aukščiau nurodytas sąlygas neapsimoka turėti lauko stalų prie savo patalpų, todėl jie negali atsidaryti karantino metu.


  2020-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt