P0

Regionas

Neringoje vagiami dviračiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-25


Nors vasaros sezonas dar neprisidėjo, policija skelbia, jog Neringoje ilgapirščiai praėjusią savaitę jau nugvelbė net tris dviračius. Vagystės įvykdytos įvairiose gyvenvietėse, vienas dviratis nakčiai buvo paliktas kieme, ant automobilio stovo, kitas dingo iš namo laiptinės koridoriaus.

Policijos pareigūnai neringiškiams ir ypač kurorto svečiams primena, kad savo daiktus akylai saugoti būtina nuolat.

Pareigūnai primena nepalikti  dviračių, rankinių, kompiuterių, telefonų, kitų vertingų daiktų automobiliuose, kiemuose, ant suoliukų, staliukų ar kitose viešose vietose. Kuprines patariama nešioti ne ant nugaros, bet priekyje, į užpakalines kelnių kišenes nedėti piniginių ar telefonų.

„Atostogaudami žmonės ilsisi, siekia patirti malonių įspūdžių, tampa mažiau budrūs, o vagys nesnaudžia – be priežiūros paliktą vertingą daiktą nugvelbti gali bet kurią akimirką”, – rašoma policijos pranešime.

Kad poilsis pajūrio kurortuose neapkarstų, pareigūnai visus ragina būti pilietiškais – jei kažkas sukėlė įtarimų, nedelsiant kviečiama pranešti telefonu 112, arba internetu: www.epolicija.lt.

O turintys bet kokios naudingos informacijos dėl minėtų dviračių vagysčių prašomi susisiekti su Neringos PK pareigūnais telefonu 8 700 62006 arba el. paštu nerijus.stankus1@policija.lt


  2020-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt