P0

Švietimas

Iš stovyklos – su puikiais įspūdžiais ir naujomis žiniomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-03


Baigėsi savaitę laiko trukusi Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota vaikų sveikatingumo dienos stovykla „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“ Dvi stovyklautojų grupės – net 50 vaikų kasdien mokėsi ir stiprino savo sveikatos žinias ir įgūdžius.

Puikūs vasaros orai leido kasdien jėgas išbandyti fizinio aktyvumo užsiėmimuose, mankštos pratimuose ir judriose estafetėse. Organizatorių nuotr.

Dovilų pagrindinėje mokykloje kasdien vyko lektorių paskaitos pačiomis svarbiausiomis temomis: vaikai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą, rūpintis savo emocine ir psichine sveikata,  lavino savo empatiją ir socializacijos įgūdžius, stiprino žinias apie burnos ir dantų higieną, sveiką mitybą, gyvenseną ir gilinosi į priklausybes sukeliančių medžiagų vartojimo žalą.

Puikūs vasaros orai leido kasdien jėgas išbandyti fizinio aktyvumo užsiėmimuose, mankštos pratimuose ir judriose estafetėse, o svarbiausia – dalyvauti daug ištvermės reikalaujančiuose pėščiųjų žygiuose po apylinkes ir dar neatrastas vietas.

Švietimo vidus

Kasdien skirtingos ir vis įdomesnės veiklos neleido nuobodžiauti net patiems išrankiausiems. Paklausti apie stovyklos įspūdžius vieni vardijo karatė pamokas, kiti stovyklos dėka nusprendė nuo šiol patys gaminti sveikus patiekalus sau ir savo šeimos nariams bei didelį dėmesį skirti produktų ženklinimo etiketėms, tretiems nuostabiausia vasaros akimirka tapo galimybė vakarais tėvams pademonstruoti vis platesnes sveikatos žinias ir pasijausti tikrais sveikatos ambasadoriais.

Stovyklą finansavo Europos Sąjungos socialinio fondo lėšos įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“.


  2020-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt