P0

Kriminalai ir nelaimės

Dėl autobuse sužalotos keleivės prašo pagalbos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-10


Ikiteisminį tyrimą atliekantys Klaipėdos Kelių policijos tarnybos pareigūnai prašo pagalbos nustatant senokai įvykusios avarijos aplinkybes.

Pranešama, jog dar 2019 m. gruodžio 5 d. apie 20.30 val. Klaipėdoje, S. Dariaus ir S. Girėno g. bei Sportininkų g. sankryžoje, nežinomas, moters vairuojamas  automobilis, kaip įtariama, suko į kairę ir sukėlė avarinę situaciją – privertė staigiai stabdyti tiesiai važiavusį miesto 9 maršruto autobusą. Dėl to autobuse buvo sužalota keleivė.

Mačiusius ar ką nors žinančius apie šį įvykį prašoma susisiekti su eismo įvykių tyrėja Romena Sura telefonu 8 700 61059, arba el. paštu: romena.sura@policija.lt


  2020-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt