P0

Kriminalai ir nelaimės

Už naminukę turės sumokėti 2,5 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-13


Žadėjęs savo gamybos naminuke pavaišinti vestuvininkus bei krikštynų dalyvius, vyras atsidūrė teisiamųjų suole.

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje S. O. pripažintas kaltu už aparato stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti laikymą ir neteisėtą stiprių alkoholinių gėrimų pagaminimą bei laikymą.

Nustatyta, kad S. O. ūkiniame pastate neteisėtai surinko ir laikė aparatą, skirtą namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Juo neteisėtai pagamino ir gyvenamojo namo sandėliuke bei prieangio patalpos spintoje laikė daugiau kaip 16 litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų bei 200 litrų brogos (raugalo), tinkamos naminei degtinei gaminti, kol viską surado ir paėmė policijos pareigūnai.

Teisiamojo teigimu, naminę degtinę jis gamino norėdamas pavaišinti svečius vestuvių ir krikštynų proga, deja, šventė neįvyko dėl karantino.

Pagaminęs apie 16 litrų naminės degtinės, ją supilstė į įvairios talpos stiklinius indus, tačiau nusprendė, jog tokio kiekio alkoholio 50-čiai ketinusių šventėje dalyvauti žmonių gali nepakakti, tad užraugė dar 200 litrų brogos.

Teismas, skirdamas kaltinamajam bausmę, atsižvelgė į tai, kad jis padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą, anksčiau neteistas, prisipažino padaręs nusikalstamą veiką ir gailėjosi dėl to, tad teismas baudžiamuoju įsakymu jam skyrė 2500 eurų baudą.


  2020-08-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt