P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – 7 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-09


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per antradienį Lietuvoje patvirtinti 32 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, septyni jų – Klaipėdos apskrityje.

Vienas Klaipėdos apskrityje registruotas atvejis – įvežtinis. Koronavirusas patvirtintas asmeniui, į Lietuvą grįžusiam iš Prancūzijos.

Keturi nauji koronaviruso atvejai yra siejami su židiniu viename odontologijos kabinete Klaipėdos apskrityje, Gargžduose. Vienas iš šių asmenų, kaip jau skelbta, lanko lopšelį-darželį „Gintarėlis“. Darželyje vaikas paskutinį kartą buvo rugsėjo 2 d. Nustatyti 24 didelės rizikos sąlytį turėję asmenys.

Dar vienas iš užsikėtusių asmenų yra moksleivis, lankantis Klaipėdos „Versmės“ progimnaziją. Kaip jis užsikrėtė, kol kas neaišku. Nustatyta, kad didelės rizikos sąlytį turėjo 30 bendraklasių.

Dar vienas naujas koronaviruso atvejis siejamas su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Asmuo nėra darbuotojas. Vertinama, jog su protrūkiu šiuo metu yra susiję 4 COVID-19 atvejai.

Dar 14 koronaviruso atvejų registruota Vilniaus, 6 – Kauno, 3 – Šiaulių, po vieną – Alytaus ir Tauragės apskrityse.

NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso konkretiems žmonėms patvirtinti 3163 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1056 asmenys, 49 jų – Klaipėdoje, 2008 – pasveiko.


  2020-09-09

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos apskrityje – 7 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt