P0

Regionas

Kviečia paskutinioji senjorų stovykla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-10


Rugsėjo 21 – rugsėjo 25 dienomis Klaipėdos rajone Baniulių kaimo turizmo sodyboje Šiūpariuose organizuojama paskutinė šiais metais sveikatingumo stovykla vyresnio amžiaus rajono gyventojams.

Stovyklos dienos pradedamos aktyvia mankšta, dalyviai kasdien susipažins su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Profesionalių lektorių komanda aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais padės ugdyti pagrindinius sveikos gyvensenos įpročius.

Savo jėgas, fizinę ištvermę dalyviai išbandys orientaciniuose pėščiųjų/dviračių žygiuose (leidžiant oro sąlygoms) bei nuotaikingose, komandinį darbą ir bendruomeniškumą stiprinančiose estafetėse bei edukacinėse pažintinėse išvykose po apylinkes. Dalyviai gebės pasigaminti sveikatai palankius patiekalus ir sąmoningai į(si)vertinti savo mitybą. Stovykloje daug dėmesio bus skiriama lėtinių ligų prevencijai, traumų prevencijai, kraujotakos sutrikimų ir kitoms, aktualioms sveikos gyvensenos temoms.

Projekto lėšomis bus apmokėta visa dalyvavimo stovykloje kaina su maitinimu ir nakvynė. Esant poreikiui į stovyklą galimą pasiimti ir savo maistą. Stovyklos metu griežtai draudžiama vartoti (turėti) alkoholį, rūkyti.

Organizatoriai užtikrina atvykimą į stovyklą ir parvežimą atgal stovyklai pasibaigus. Rugsėjo 21 d. 9.30 val. nuo Gargždų autobusų stoties autobusas dalyvius nuveš į stovyklą.

Stovykloje gali dalyvauti Klaipėdos rajone gyvenantys ir deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone vyresnio amžiaus žmonės nuo 55 metų ir suaugę neįgalieji iš skirtingų bendruomenių, seniūnijų. Dalyvauti gali tik pirmoje stovyklos grupėje nedalyvavę asmenys.

Stovykloje laukiami  tik sveiki asmenys, nesergantys lėtinėmis ligomis, nekarščiuojantys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.

Registruotis el.paštu renginiai@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 655 74790. Registracija vyks iki rugsėjo 18 d., užpildžius laisvas vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas (24 vietos). Dalyvis įsipareigoja dalyvauti visas 5 dienas stovykloje.

Detali stovyklos programa bus skelbiama likus savaitei iki stovyklos pradžios.

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“.


  2020-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt