P0

Transportas

Autobusuose vėl pardavinės bilietus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


Nuo ketvirtadienio, rugsėjo 17-osios, Klaipėdos miesto autobusuose vairuotojai vėl pardavinės keleiviams bilietus.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Rugpjūčio 28 dieną, paaiškėjus vairuotojo apsikrėtimo COVID-19 infekcija faktui Klaipėdos autobusų parke, prevencine tvarka buvo sustabdyta prekyba bilietais miesto autobusuose. Dabar nustatyta, kad šitas atvejis netapo plitimo židiniu, yra izoliuotas, todėl VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” nusprendė grąžinti buvusį režimą.

„Tai, kad grąžiname bilietų pardavinėjimą autobuse, jokiu būdu nereiškia, kad tokią bilietų įsigijimo formą skatiname. Atvirkščiai, kaip tik ragintume visus keleivius pereiti prie e.bilieto vartojimo. Taip yra ir saugiau, ir pigiau. E.bilietas kainuoja tik 0,64 Eur, tuo tarpu perkant iš vairuotojo tenka mokėti jau visą eurą. E. piniginę galima pasipildyti ir internetu, ir kioskuose, o neturintys bilieto kortelės gali nusipirkti kartinį bilietą telefonu. Taigi ragintume nedelsiant keisti savo įpročius į pažangesnius pasirenkant sau patogiausią atsiskaitymo būdą”, – rašo įstaiga.

Akcentuojama, kad besikeičianti epidemiologinė situacija bet kuriuo momentu gali priversti vėl grąžinti buvusį apribojimą.


2020-09-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt