P0

Spyglys

Dar kartelį apie penktadieninius mero prioritetus (atnaujinta)*

Spyglys
2020-09-25


Penktadienio rytą kaip niekada energingas Spyglys nori pasidalinti ir dar vienu deja vu.

Lygiai prieš dvi savaites, kai irgi buvo stojęs penktadienio rytas, jis „Atviros Klaipėdos” skaitytojų retoriškai klausė, kaip jie mano, kur tądien dalyvaus mūsų miestelio meras – ar Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstravimo projekto aptarime, ar atnaujintos vaikų žaidimo aikštelės atidarymo renginyje Poilsio parke.

Šį rytą Spyglys retoriškai klausia, kaip manot, ar miesto galvos penktadieninė darbotvarkė byloja, kad jis dalyvaus Lietuvos teritorijos bendrojo plano iki 2030 m. sprendinių, numatančių ir išorinio uosto statybą Melnragėje, pristatyme?

ATNAUJINTA. Ir kas dabar pasakys, kodėl meras visgi sudalyvavo šiame posėdyje, pasakė sveikinimo kalbą, nors jo darbotvarkė ir liko nepasikeitusi? Ar tik ne dėl rytinio bakstslėjimo? 🙂

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-09-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt