P0

Spyglys

Klaipėda gerokai sumažėjo*

Spyglys
2020-09-30


Žinia, mūsų miestelis vis puoselėjo ambicijas imti ir išsiplėsti rajono sąskaita. Iš pradžių pati Klaipėdos valdžia piešė visokias pavasario akimirkas, tarp kurių buvo ir pageidaujami prijungti rajono plotai, o vėliau nupaišė Krymo scenarijų ir pasitelkusi į Slengius emigravusius grynakraujus klaipėdiečius surengė ten vietinį referendumą, bet po jo gavo spyrį su valstietišku kerzavu į minkštą vietą.

O nokautuotą, ir ypač į minkštąją, juk spardo visi, kas netingi. Tad ilgai laukti to netrūko – pati Klaipėda ėmė ir sumažėjo. Ir smūgiavo tas, iš ko mažiausiai buvo galima tikėtis – Palanga ėmė ir atsiriekė dalį Klaipėdos, prasidedančios ties garsiąja bendradarbystės erdve „Light House”, kurios kūrėjas šiemet iš mero rankų buvo gavęs miesto vėliavą už tokį išskirtinį projektą. Apie tai jau liudija ženklas su Palangos herbu, kurį užfiksavo Spyglys.

Ir kas liūdniausia, čia gali būti ne pabaiga. Spyglio žiniomis, panašus planas jau rezgamas Kretingoje, nusitaikiusioje į Girulius ir Melnragę. O jį realizuoti gali būti dar net paprasčiau, juk ten pirmose valdžios gretose darbuojasi net du klaipėdiškiai, puikiai žinantys visus takelius, per kuriuos galima netikėtai atvesti okupacines pajėgas ir iškelti Kretingos vėliavas užimtose teritorijose. O vienas klaipėdokretingiškis artimiausiu metu dar gali atsidurti ir Seime, kur paklos kelią juridiniam tokios okupacijos įteisinimui ir labai greitai viskas taps vsio zakonno.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-09-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt