P0

Kriminalai ir nelaimės

Paleido iš vaiko telefoną nugvelbusį ilgapirštį (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-18


Šeštadienį grupė vaikų žaidė Klaipėdoje, Liubeko g. Vienas berniukas šalia pasidėjo savo rankinę, kurioje buvo telefonas.

Apie 17 val. prie žaidžiančių vaikų priėjęs nepažįstamas vyras pačiupo rankinę ir pabėgo. Netrukus berniuko tėvas vagį sulaikė Taikos pr. esančiame lombarde. Jis atidavė pavogtą 55 eurų vertės telefoną, o vyras ilgapirštį paleido.

Tikslindami aplinkybes, policijos pareigūnai nustatė vagies tapatybę. Tai 22 metų vaikinas, kurio pareigūnai šiuo metu ieško, kad galėtų jam pateikti įtarimus dėl vagystės.


  2020-10-18

  Vienas komentaras apie “Paleido iš vaiko telefoną nugvelbusį ilgapirštį”

  1. AvatarMirties taškas (IP: 78.62.147.40)

   Lombardai tris Nepriklausomos Lietuvos dešimtmečius yra Vogtų daiktų SUPIRKTUVĖS. Kiek buvo bandymų per visas seimo kadencijas lombardus , jų darbo laiką, daiktų identifikavimą pažaboti- nepavyko nė vienam seimo nariui. Pilki turtingi kardinolai globoja tuos lombardus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt