P0

Kriminalai ir nelaimės

Ilgapirštis turės atsakyti už 17 vagysčių iš butų ir įstaigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-26


Klaipėdos miesto policijos pareigūnai baigė tirti ir teismui perdavė net 17 epizodų apimančią bylą dėl uostamiestyje įvykdytų vagysčių iš butų ir įstaigų patalpų.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, šių metų kovo 1 d. gavus  pranešimą, jog Skautų g. Giruliuose dienos metu be įsilaužimo požymių patekus į butą, iš rankinės pavogta piniginė su joje buvusiais 400 eurų, banko kortele ir dokumentais. Tą pačią dieną užfiksuota, jog pasinaudojus vogta banko kortele uostamiestyje, H. Manto g., iš bankomato bandyta pasiimti pinigų, tačiau ilgapirščio užmačios nepavyko, mat kortelė jau buvo užblokuota. Vis dėlto įtariamasis buvo užfiksuotas bankomato stebėjimo kameros.

Po savaitės, kovo 8 d., Klaipėdos pareigūnams pranešta, jog Tomo g. iš įstaigos patalpų buvo pavogta piniginė su 150 eurų.

Tą pačią dieną Galinio Pylimo g. esančioje bibliotekoje buvo išdaužtas langas ir pasikėsinta pagrobti kasos aparatą, tačiau suveikus signalizacijai asmuo iš patalpų paspruko. Kiek vėliau, taip pat kovo 8 d., Kulių Vartų g. į neužrakintas įstaigos patalpas užėjęs vyras iš stalčiaus pavogė 150 eurų.

Tirdami minėtų įvykių aplinkybes, Klaipėdos miesto 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, jog įvykdytų nusikalstamų veikų braižas labai panašus – nežinomas asmuo dienos metu tikrindavo, ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas, pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo.

Šių metų birželį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė 40-metį, ne kartą Lietuvoje ir užsienyje už vagystes teistą vyrą, įtariamą Klaipėdoje įvykdžiusį net 17 tokio pobūdžio vagysčių.

Šiuo metu įtariamasis yra nuteistas ir atlieką bausmę už anksčiau padarytą kitą nusikaltimą bei laukia naujo nuosprendžio, kuris jam dar pridės kalėjimo metų.


  2020-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt