P0

Spyglys

Pakruojis vertina gerąją patirtį* (1)

Spyglys
2020-10-29


Naršydamas po platųjį internetą karantininio nuobodulio kankinamas Spyglys aptiko Pakruojo rajono mero padėjėjos Simonos Lipskytės praėjusią savaitę parengtą pranešimą, kuriame – bomba, turinti gerokai supurtyti Klaipėdos istablišmentą.

Pasirodo, visaip guitas, visokiomis bjaurastimis kaltintas gerbiamas Dangeras Aleksandrovas tylutėliai ir be teismų sprendimų jau vėl grąžintas į mūsų miestelio savivaldybės valdomos UAB „Gatvių apšvietimas” generalinio direktoriaus postą.

O kad žmogus vertas tokio sugrąžinimo liudija ir antras padėjėjos Simonos skelbiamas faktas, jog nuo šiol sugrąžintasis „Gatvių apšvietimo” generalinis dalinsis gerąja viešųjų pirkimų ir personalo politikos patirtimi dirbdamas AB „Pakruojo autotransportas”.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-10-29

  Vienas komentaras apie “Pakruojis vertina gerąją patirtį*”

  1. Avatarna va (IP: 78.57.193.166)

   Na va. Išlindo yla iš maišo. ką dabar daryti ,,Pakruojo autotransportui” su tokiu valdybos nariu?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt