Miestas, Svarbu

„Gatvių apšvietimo” istorija: teismai dar užtruks

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-10-21


Šių metų sausio viduryje iš pareigų dėl nepasitikėjimo atleistam Klaipėdos savivaldybės valdomos UAB „Gatvių apšvietimas” generaliniam direktoriui Dangerui Aleksandrovui, norinčiam, kad teismas sugrąžintų jį į šias pareigas, Temidės verdikto dar teks palaukti.

Pirmos instancijos teismo verdikto, ar jis iš pareigų atleistas teisėtai Dangerui Aleksandrovui trečiadienį išgirsti nepavyko. Martyno Vainoriaus nuotr.

D. Aleksandrovo skundą dėl akcininko (Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio) sprendimų panaikinimo, grąžinimo į pareigas ir darbo užmokesčio priteisimo išnagrinėjusi Klaipėdos apylinkės teismo teisėja Kristina Serdiukienė trečiadienį paskelbė neskundžiamą nutartį dėl bylos atnaujinimo iš esmės.

Teisėja nusprendė, kad žodinio nagrinėjimo byloje trečiaisiais asmenimis turi būti visi įmonės valdybos nariai ir Klaipėdos miesto savivaldybė. D. Aleksandrovas dar galės išreikšti savo nuomonę teismui dėl savivaldybės statuso šioje byloje.

Po D. Aleksandrovo atleidimo buvo atliktas įmonės veiklos auditas, su kurio išvadomis ir vertinimais galima susipažinti čia, o Klaipėdos apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Laikinai „Gatvių apšvietimui” iki šiol vadovauja kitos savivaldybės valdomos bendrovės – Klaipėdos autobusų parkas – generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas.


  2020-10-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt