P0

Spyglys

O čia tai talentas!* (2)

Spyglys
2020-11-24


Pasiskaitė Spyglys eilinį „Atviros Klaipėdos” opusą „Gatvių apšvietimo” tema ir padarė ne tik mūsų miestelio teatralams labai svarbią išvadą.

Kadangi toks geras ir patikimas žmogus kaip Dangeras Aleksandrovas teisme rimtu veidu tvirtina, jog Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis suorganizavo jo asmeninius interesus tenkinantį spektaklį, tapo akivaizdu, kad ir kokios politinės pertrubacijos beįvyktų ateityje, šį savo naują talentą atskleidęs vyriausiasis miesto administratorius dėl savo tolesnės karjeros gali būti visiškai ramus. Ko jau negalima pasakyti apie kartas nuo karto mūsų miestelyje kuriančius Oskarą Koršunovą, Marą Kimelę ar Elmārą Seņkovą.

Būsimasis scenos liūtas Gintaras Neniškis.

Taip, minėtieji scenos grandai iki šiol Klaipėdos dramos teatre statė puikius spektaklius, bet visi jie tikrai nublanko prieš G. Neniškio spektaklį „Niekas nenorėjo apšviesti”.

Ar gali parodyti kas nors Spygliui dar nors vieną veikalą, kuriame tilptų tiek trilerio, dramos ir melodramos? O ir veiksmas čia vyksta ne tik valdžios koridoriuose bei kabinetuose, įvairiausių instancijų teismuose,  prokuratūroje, medicinos įstaigose, bet ir dūminėje laboratorijoje. Spektaklio režisierius įtaigiai atskleidžia įvairius santykius: darbdavio ir auklės, motinos-sūnaus, sesers-brolio, sugyventinių, bendradarbių. Yra čia ne tik politinių intrigų, bet ir vestuvių bei skyrybų, yra ir baudžiamoji byla purvasklaidininkui, ir netgi stebuklingai sugyjantys sulaužyti šonkauliai.

Taip, kad bent jau Spyglys atsistojęs ploja ir šaukia: „Bravo, Meistre”! Ir žinoma, kad nekantraudamas laukia tamstos debiuto mūsų miestelio dramos teatro scenoje.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-11-24

  2 komentarai “O čia tai talentas!*”

  1. AvatarLiūnų liūnas savivaldybėje (IP: 78.62.147.40)

   Iki ausų įlindę asmeninius gerbūvius, ir visi labai vieningi

  2. AvatarBravo (IP: 78.57.193.166)

   Bravo, Spyglį,
   Va čia tai taikliai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt