P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje sučiuptos dvi prostitucija besivertusios brazilės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-04


Pasirodo, jog verstis seniausiu pasaulyje amatu į uostamiestį plūsta ne tik moterys iš buvusių sovietinių respublikų, bet ir iš tolimų egzotiškų šalių.

Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai vykdė priemonę, per kurią buvo siekiama nustatyti prostitucija besiverčiančius ir tokiomis paslaugomis besinaudojančius asmenis.

Administracine tvarka buvo nubaustos dvi Brazilijos pilietės. Anksčiau pareigūnams moterys nebuvo įkliuvusios, todėl joms už vertimąsi prostitucija skirta po pusę minimalios baudos – po 45 eurus.

Įtariama, jog į per Latviją į uostamiestį atvykusios 29 ir 30 metų brazilės klientų laukdavo viename Taikos prospekte esančiame bute. Pranešama, kad jos buvo pasidariusios testus nuo COVID-19.

Tačiau vienai iš moterų gresia ir rimtesni nemalonumai: bute pareigūnai rado, kaip įtariama, narkotinių medžiagų – paketą su augalinės kilmės rusvai žalsvos spalvos ir paketą su tamsios spalvos lipnia medžiaga. Dėl to 29 metų moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


  2020-12-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt