P0

Verslas

Klaipėdoje – nauja maisto produktų ir receptų pristatymo į namus paslauga

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-10


Valgyk kaip restorane, gamindamas pats namie su šeima. Tokią užsienio šalyse populiarią koncepciją Klaipėdoje sako adaptavę internetinės parduotuvės meskaveza.lt kūrėjai. Jų tikslas, kad pirkėjams nebekiltų amžinas klausimas „O kas šiandien  vakarienei?“.

Maisto produktų ir receptų pristatymas į namus – tokį nišinį verslo modelį klaipėdiečiams ir priemiesčio gyventojams siūlo išbandyti ilgametę patirtį restoranų veikloje turintys Mantas ir Eglė Klaišiai bei Inga Gembutienė.

Idėja suteikti klaipėdiečiams galimybę valgyti šviežią, restoraninio lygio maistą, pasigamintą namuose, kilo dar praėjusiais metais. Karantinas suteikė postūmį veikti, o Robertas Liorančas iš „Mėsos taško“ pasirūpino, kad aukščiausios kokybės mėsa pasiektų meskaveza.lt pirkėjus.

Anot pranešimo, vežančios vakarienes į namus meškos užduotis – atlikti vadinamojo „Sous-Chef de Cuisine“ – virtuvės šefo padėjėjo funkciją.

„Kol jūs ilsitės, dirbate ar pramogaujate pagal karantino leidžiamas galimybes – mes už jus atliekame pagrindinį darbą: atrenkame maisto produktus, juos nuperkame, supakuojame, paruošiame receptus, kaip pasigaminti namie ir viską pristatome iki durų. 15-30 minučių ir gurmaniška vakarienė garuoja ant stalo. Nereikia ieškoti internete ar kulinarinėse knygose receptų, užsakinėti maisto produktų vienam ar kitam patiekalui iš parduotuvės, kaupti lentynose maisto likučių. Juolab tenkintis išsineštinai kavinėse ruošiamu maistu, kuris į namus atkeliauja vienkartiniuose induose ir neretai – ne pageidaujamo skonio“, – pranešime cituojami projekto sumanytojai.

Pirkėjams kiekvieną savaitę siūlomas pasirinktinai 3-5 gurmaniškų vakarienių meniu, patiekalams pagaminti atrenkamas maisto produktų, pagardų kiekis pagal šeimos narių skaičių. Teigiama, kad pasiūlymų ras ir mėsos, ir žuvies gerbėjai, ir vegetarai.

Verslo straipsnių visus kompas

Užsakymai nemokamai pristatomi pirmadieniais Klaipėdos mieste ir 25-iose aplinkinėse gyvenvietėse: pradedant Aukštkiemiais, Ginduliais, Kalote, Jakais ir baigiant Radailiais, Rimkais, Slengiais. Pristatomuose siuntiniuose – ne tik reikiami produktai pasirinktų vakarienių gaminimui, bet ir receptai su nuotraukomis.

Anot verslininkų, šį mėnesį Klaipėdoje gimusiai internetinei parduotuvei pavadinimą padiktavo pasakose ir tautosakoje gajus posakis apie amžinai „Alkaną mešką“, o verslo modelis adaptuotas, atsižvelgus į pasaulinę praktiką.

„Pavyzdžiui, Vokietijos kompanija „Hello Fresh“ su maisto produktų ir receptų pristatymu pradėjo savo veiklą prieš šešerius metus. O šiais metais įkurtos įmonių grupės paslaugomis skirtingose šalyse naudojosi penki milijonai pirkėjų. Kiti internetinės prekybos gigantai – „Blue Apron“, „Amazon Fresh“, „Instacart“. Galime tai vadinti pasaulinio lygio mada, arba naujos kartos -25-50 metų amžiaus šeimas sukūrusių vartotojų įpročiu“, – sako meskaveza.lt atstovai.


  2020-12-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt