P0

Švietimas

Pirmoji KU partnerystės docentė – Olga Žalienė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-02


Klaipėdos universitetas (KU) jubiliejiniais metais skelbia pradedantis naują tradiciją – teikti Partnerystės docento pareigybę. Šiuo vardu ir garbinga pareigybe įvertinamos ir išskiriamos universitetui svarbios partnerystės. Pirmąja KU partnerystės docente tapo Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė.

KU nuotr.

Kukliai, be gausesnės palaikymo auditorijos (juk karantinas!) KU rektoriaus prof. dr. Artūro Razbadausko kabinete buvo pasirašyta Partnerystės docento savanoriškos veiklos sutartis, apsikeista šiltais padėkos už bendrystę žodžiais bei dokumentais. Lietuvos jūrų muziejaus direktorė O. Žalienė, nuo šiol ir KU partnerystės docentė, su šypsena dėkojo už įvertinimą ir neabejojo, jog ir ateityje Klaipėdos universiteto ir Lietuvos jūrų muziejaus bendradarbiavimo ryšys bus kūrybingas ir abiem pusėms reikšmingas bei naudingas.

Lietuvos jūrų muziejaus vadovės kandidatūrą KU partnerystės docento pareigybei suteikti pasiūlė Sveikatos mokslų fakulteto bendruomenė. Šį fakultetą su muziejumi sieja ypač glaudūs ryšiai. Drauge plėtojami Delfinų terapijos, Gyvūnų asistuojamosios terapijos projektai, muziejuje praktikas atlieka tiek vietos, tiek pagal ERASMUS mobilumo programas į Klaipėdą atvykstantys studentai, patirtis tiek Universitete, tiek muziejuje kaupia mokslininkai bei dėstytojai. Bendradarbiavimo idėjų netrūksta ir ateičiai, jos susijusios su KU ir muziejaus veiklų plėtra Kopgalyje.

Švietimo vidus

 „Partnerystės docento pareigybė – viena iš KU ambasadorių rato gausinimo formų. Nuoširdžiai džiaugiamės turininga partneryste su Lietuvos jūrų muziejumi ir jo vadove. Mums šis ryšys labai svarbus ir tikiuosi, jog drauge įgyvendinsim dar daug bendrų sumanymų“, – pranešime spaudai pažymi prof. dr. A. Razbadauskas.

Rektorius, įteikdamas Partnerystės docentei sidabrinį KU ženklelį, linkėjo rasti laiko veiklai akademinėje bendruomenėje, pristatė naujas galimybes, atsivėrusias Klaipėdai įsiliejus į Europos universitetų tinklą.


  2021-02-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt