P0

Svarbu, Verslas

„Decathlon“ prekybos centras: jau pristatoma vizija (10)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-02-18


Ryškėja pirmieji šalia uostamiesčio arenos vietoje planuoto prekybos centro „Ermitažas” numatomo statyti komercinių pastatų komplekso, kuriame įsikurs ir Prancūzijos sporto reikmenų parduotuvių tinklo „Decathlon“ parduotuvė, kontūrai.

Viešinimui jau pateikti būsimos parduotuvės projektiniai pasiūlymai.

Kol kas projektuojamas tik prekybos centras ir jam reikalinga infrastruktūra. UAB „Progresyvūs projektai” vizualizacija

Baltijos pr. 26A esančiame sklype bendrovė NMN jau senokai planavo didelio prekybos centro statybas. Tuomet teigta, kad naujame pastate turėtų įsikurti „Ermitažas“. Prekybos centro projektiniai pasiūlymai visuomenei buvo pristatyti dar 2019 metų rudenį, pernai kovą viešam svarstymui pateikti nauji techninio projekto projektiniai pasiūlymai – investuotojai panoro statyti gerokai didesnį pastatą. Tačiau gruodį nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame informavo, kad su „Decathlon“ pasirašė patalpų nuomos sutartį ir jau šiemet Klaipėdoje minėtajame sklype bus pradėta statyti šio tinklo parduotuvė.

Skelbta, kad investicijos į šio projekto plėtrą sieks apie 3 mln. eurų – šalia „Decathlon“ parduotuvės esančioje teritorijoje „Galio Group“ plėtos vadinamųjų „stock-office“ komercinių pastatų kompleksą „STOCK-O“, kuriame mažos ir vidutinio dydžio įmonės galės suderinti biuro, ekspozicijų ir prekybos patalpas su sandėliavimo arba gamybos patalpomis.

Paskelbtuose UAB „Progresyvūs projektai” parengtuose pirmo etapo statybų projektiniuose pasiūlymuose rašoma, kad užsakovas ir toliau yra bendrovė NMN.

2,65 ha ploto sklype iš pradžių numatoma statyti parduotuvę ir įrengti jai reikalingą inžinerinę infrastruktūrą. 2802 kv. m ploto pastatas bus vieno aukšto, stačiakampio formos. Išorinės sienos numatomos iš daugiasluoksnių baltų ir mėlynų fasadinių plokščių su daline rudai raudono klinkerio apdaila.

UAB „Progresyvūs projektai” vizualizacija

Numatomi trys įvažiavimo keliai į sklypą – iš Merkio gatvės, pravažiuojamojo kelio tarp Dubysos g. ir Baltijos pr. bei iš pastarosios gatvės. Projektuojamoje automobilių stovėjimo aikštelėje bus 168 vietos.

Verslo straipsnių visus kompas

Ties pietiniu pastato fasadu statytojo lėšomis numatoma įrengti aptvertą krepšinio aikštelę su minkšta danga. Rytinėje sklypo pusėje, ties jungiamuoju keliu bus įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki kovo 3 d. adresu J. Zauerveino g. 5-7, Klaipėda, darbo dienomis 8-17 val., tel. (8698)36340 arba internetinėje svetainėje https://www.klaipeda.lt/lt/savivaldybe/administracija/projektiniai-pasiulymai/223.

Pasiūlymus galima teikti iki kovo 3 d. raštu adresu J. Zauerveino g. 5-7, LT92122 Klaipėda, el. p. info@pprojektai.lt

Viešas susirinkimas vyks kovo 4 d., 16 val., nuotoliniu būdu per ZOOM platformą: https://us04web.zoom.us/j/4758169283?pwd=M1NpNjJzeVJEdzZEZnFKTHpqT0pqZz09


  2021-02-18

  10 komentarai “„Decathlon“ prekybos centras: jau pristatoma vizija”

  1. AvatarSimona (IP: 86.38.234.167)

   Man tai baisiausias isnauju projektu yra Klaipėdos badeinas. Nors jis nayjas atrodo lyg buvo statytas sovietiniais laikais. Ir Svyturio arena grazino ta rajona, bet buvo uzstatytas baisiu baseinu ir dabar sitas bjaurus pastatas. Aišku dziugu kad i musu miesta investuoja, bet tokioj vietoj kyri veda i perkela, kur bus daug srauto, reiketu statyti grazesni pastata.

  2. AvatarVytautas (IP: 78.62.151.7)

   Net verkt norisi

  3. Avatarnu jo (IP: 78.57.217.118)

   architektai be ambicijų…

   • AvatarS (IP: 78.60.137.175)

    Tokie pastatai prekybos centrai turi būti statomi prie Klaipėdos o nemieste

  4. Avatarekspertas (IP: 78.58.47.6)

   APGAILĖTINA PROJEKTAVIMO ĮMONĖ, JEI SUTINKA STUMT TOKIĄ ŠUDINĄ UŽSAKOVO VIZIJĄ!!!!!
   IR LAI NEBEKABINĖJA SAVO REKLAMŲ PRIE RENOVUOJAMŲ DAUGIABUČIŲ, JEI NEMOKA PROJEKTUOT!!!

  5. AvatarAnonimas (IP: 78.57.159.205)

   kiekvienam verslinikui siūlau pažiūrėti į šitą https://potvyniai.aplinka.lt/map?fbclid=IwAR3wy-Pi1bgyOaN-oZnj3Eoo4eomnzt9Bv2xIYzv98Zfj2b51KocIy_kPGE kokia tikimybė Klaipėdos potvyniui

  6. AvatarGyventojas (IP: 84.15.183.31)

   Klaipedos bazeje apsilankius panasus vaizdas, nors dabar 21 amzius, graudu…

  7. AvatarMiestietis (IP: 78.56.19.8)

   Kaip teisingai pasakė prof. Vareikis Vasario 16-osios proga, jei 90-aisiais Klaipėdą, lygindami su Vilniumi, visad laikė aukščiau sostinę, tai pastaruosius 20 metų miestas dreifuoja, merdi, žmonės ir kapitalas nebemato čia perspektyvų, todėl traukiasi iš miesto. Deja…

  8. AvatarLOCHATRONŲ MIESTAS (IP: 88.119.156.187)

   Nei juoktis nei verkti, bet koks miesto meras tokios ir miesto centro architektūrinės ambicijos. Taraškevičius dar nors naivius katamarano siluetus išstenėjo, bet Grubliauskis ir tą, nors ir naivų, bet miesto “respect jūriškumą” pigiomis dėžėmis paslėps. Teisingai, a kam jo reik? Ir kaip čia su tuo viešu interesu – viešinamas visas būsimas kompleksas, bet net projektinių pasiūlymų stadijoje liaudžiai viešinamos pilkos sąlyginės dėžės su neiškios kilmės plyšiu ir viena balta, numatoma statyti balta dėžele unt kampą? Nors.., a koks čia dabar skirtūmas.

   • Avatarechidna (IP: 85.232.134.106)

    Susikisk savo rinkimines poropogandas pats zinai kur

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt