Priminimas ir pasiūlymas šešėliniam susisiekimo ministrui* (5)

Spyglys
Spyglys
2021-03-10

Pamatė Spyglys antradienio vakaro vaizdus iš Baltijos prospekto ir prisiminė tuo laikus, kai dabartinis šešėlinis valstiečių susisiekimo ministras Arvydas Vaitkus dar buvo visai nešešėlinis Uosto direkcijos vadas.

Surinko jis tada liaudį ir pamojavo direkcijos už 9680 eurų užsakytu UAB „Atamis” padarytu Baltijos ir Minijos g. sankryžos srautų monitoringu ir 5 metų transporto srautų prognoze.

Vilniuje įsikūrę matuotojai ir vizionieriai konstatavo, kad „į Centrinį Klaipėdos terminalą važiuojančios transporto priemonės, anot tyrimo, sudaro tik 4,7 proc. viso rytinio, 5,3 proc. dienos ir 7,9 proc. vakarinio srauto”.

„Keltų grafikai yra neblogai derinami prie miesto transporto sistemos”, – čiulbėjo tada vizionierius Marius Noreika.

„Tai labai gera studija, kuri neleis mums išmesti pinigų statant grandiozinį tunelį. 100 procentų pritariu dėl kompleksinių sprendimų. Skaičiai rodo, kad dominuoja miesto transportas ir yra galimybė taikyti daug sprendinių”, – antrino jam būsimasis šešėlinis ministras, dar patikinęs, kad „dešimt sunkvežimių su „Euro 6” standarto varikliu sukuria tokį efektą, kaip vienas vidutinio amžiaus dabar šalyje važinėjantis 15-17 metų automobilis”.

Primindamas visą šią istoriją Spyglys siūlo gerbiamam šešėliniam ministrui viešai pasidalinti naujomis įžvalgomis, ką gi reikėtų daryti, kad tie 4,7-7,9 proc. srauto nesukurtų tokios šventės mūsų miestelyje kaip antradienio vakarą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Priminimas ir pasiūlymas šešėliniam susisiekimo ministrui*”: 5

 1. Antanas parašė:

  o vistiek Minijos ir Taikos sankryžas teks tvarkyti .Išeitis tik tuneliai ar estakados ,bet reikia Vilniaus studijų už 500000 ,nes mes esame lohai ,patys nieko nesugebame .

 2. T parašė:

  Turint tokią neįgalia miesto valdžią, stebėtis nebėra ko.

 3. zydra parašė:

  Geras pastebėjimas .10 balų.

 4. Joris parašė:

  Priminsiu, kad ne tik gerbiamas šešėlinis ministras, bet ir labiausiai meru norintis būti klaipėdietis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Švietimas

Dešimtyje Klaipėdos mokyklų atsiras cigarečių detektoriai 

Atlikusi bandymus dviejose uostamiesčio mokyklose Klaipėdos savivaldybė nusprendė šiemet dešimtyje tokių įstaigų įrengti įprastų ir elektroninių cigarečių detektorius. Teigiama, kad ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Miestas

Tęs darbus dubliuojančioje gatvėje

Klaipėdos savivaldybė praneša po pertraukos numatanti tęsti prieš dvejus metus pradėtus bei vėliau sustabdytus gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Įtarimai pasirodžius girtai darbe – dar vienai direktorei 

Klaipėdoje per pastaruosius metus fiksuotas dar vienas atvejis, kai švietimo įstaigos vadovė darbe pasirodė galimai neblaivi. Tokie įtarimai dabar krito ...
2024-05-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This