P0

Spyglys

Priminimas ir pasiūlymas šešėliniam susisiekimo ministrui* (5)

Spyglys
2021-03-10


Pamatė Spyglys antradienio vakaro vaizdus iš Baltijos prospekto ir prisiminė tuo laikus, kai dabartinis šešėlinis valstiečių susisiekimo ministras Arvydas Vaitkus dar buvo visai nešešėlinis Uosto direkcijos vadas.

Surinko jis tada liaudį ir pamojavo direkcijos už 9680 eurų užsakytu UAB „Atamis” padarytu Baltijos ir Minijos g. sankryžos srautų monitoringu ir 5 metų transporto srautų prognoze.

Vilniuje įsikūrę matuotojai ir vizionieriai konstatavo, kad „į Centrinį Klaipėdos terminalą važiuojančios transporto priemonės, anot tyrimo, sudaro tik 4,7 proc. viso rytinio, 5,3 proc. dienos ir 7,9 proc. vakarinio srauto”.

„Keltų grafikai yra neblogai derinami prie miesto transporto sistemos”, – čiulbėjo tada vizionierius Marius Noreika.

„Tai labai gera studija, kuri neleis mums išmesti pinigų statant grandiozinį tunelį. 100 procentų pritariu dėl kompleksinių sprendimų. Skaičiai rodo, kad dominuoja miesto transportas ir yra galimybė taikyti daug sprendinių”, – antrino jam būsimasis šešėlinis ministras, dar patikinęs, kad „dešimt sunkvežimių su „Euro 6” standarto varikliu sukuria tokį efektą, kaip vienas vidutinio amžiaus dabar šalyje važinėjantis 15-17 metų automobilis”.

Primindamas visą šią istoriją Spyglys siūlo gerbiamam šešėliniam ministrui viešai pasidalinti naujomis įžvalgomis, ką gi reikėtų daryti, kad tie 4,7-7,9 proc. srauto nesukurtų tokios šventės mūsų miestelyje kaip antradienio vakarą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-03-10

  5 komentarai “Priminimas ir pasiūlymas šešėliniam susisiekimo ministrui*”

  1. AvatarAntanas (IP: 77.79.44.51)

   o vistiek Minijos ir Taikos sankryžas teks tvarkyti .Išeitis tik tuneliai ar estakados ,bet reikia Vilniaus studijų už 500000 ,nes mes esame lohai ,patys nieko nesugebame .

  2. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Turint tokią neįgalia miesto valdžią, stebėtis nebėra ko.

  3. Avatarzydra (IP: 86.100.109.135)

   Geras pastebėjimas .10 balų.

  4. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Priminsiu, kad ne tik gerbiamas šešėlinis ministras, bet ir labiausiai meru norintis būti klaipėdietis.

   • AvatarGutenbertas (IP: 88.119.138.154)

    Ir staiga tapęs ,,žaliuoju” medžių gyvėjų ir turgaus kainų reguliatoriumi 🙂 Arvydėlis Vaitkų….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt