P0

Transportas

Šventinį savaitgalį apskrityje patikrinta per 40 tūkst. automobilių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-06


Per ilgojo šventinio savaitgalio tris dienas Klaipėdos apskrities patikros postuose Kelių patruliai patikrino net 40 293 automobilius, iš jų neleista įvažiuoti 100-ui mašinų. Pusė iš jų – 20 302 transporto priemonės – patikrintos prie įvažiavimų/išvažiavimų į Klaipėdą.

Abi Velykų dienas traukiniais iš uostamiesčio vykstantieji tikrinami nebuvo. Policijos nuotr.

Visoje apskrityje per dvi dienas surašyti 27 protokolai dėl karantino judėjimo ribojimų pažeidimo. Iš jų 11 Klaipėdos miesto, 2 protokolai – Klaipėdos rajono, 14 – Palangos patikros postuose.

Dėl kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų visos apskrities postuose per tris dienas surašyti 253 protokolai.

Klaipėdos geležinkelio stotyje, šeštadienį patikrinus 120 traukiniais vykstančių keleivių, fiksuoti tik du prasižengėliai. Abi Velykų dienas traukiniais iš uostamiesčio vykstantieji tikrinami nebuvo.

Be to, per ilgąjį savaitgalį Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai apskrities keliuose išaiškino 7 neblaivius vairuotojus ir du alkoholio padauginusius dviratininkus.

Sugriežtinti judėjimo tarp šalies savivaldybių ribojimai bus taikomi iki antradienio, balandžio 6 d., 24 val. O naktį iš antradienio į trečiadienį judėjimo ribojimai tarp savivaldybių bus panaikinti.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-04-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt