P0

Regionas

Valdančioji dauguma keičiasi ir Klaipėdos rajone (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-14


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos socialdemokratų darbo partija pasirašė Koalicijos sutartį ir suformavo naują valdančiąją daugumą.

Tai reiškia, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai priklausantis meras Bronius Markauskas nuo šiol tampa mažumos atstovu. 

Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“ skelbia, kad balandžio 13 d. pasirašytoje koalicijos sutartyje numatyta, jog į vicemerės postą bus siūloma Lietuvos socialdemokratų partijos narė Ligita Liutikienė. Administracijos direktoriaus pareigoms teikiama dabar administracijos direktoriaus pavaduotoju dirbančio liberalo Justo Ruškio kandidatūra, nauju pavaduotoju siūlomas Socialdemokratų darbo partijos narys Česlovas Banevičius. Koalicijos partneriai taip pat susitarė, kad konservatoriai toliau siūlo Rasai Petrauskienei eiti direktoriaus pavaduotojos pareigas bei teikia mero patarėjo kandidatūrą, o Liberalų sąjūdis teikia Audronės Balnionienės kandidatūrą į vicemero pareigas (ji ir dabar eina šias pareigas). Taip pat liberalai ir konservatoriai pagal susitarimą teikia po dvi Tarybos komitetų pirmininkų kandidatūras.

Iki šiol Savivaldybės administracijos direktoriumi dirba su valstiečiais į Klaipėdos miesto tarybą išrinktas, bet dėl šio posto mandato atsisakęs Artūras Bogdanovas. Jis baigiantis 2020-iesiems buvo paskelbęs apie atsistatydinimą, bet sausį persigalvojo.

Praėjusių metų pabaigoje naują valdančią koaliciją nusprendė sudaryti ir Kretingos rajono konservatoriai – po tokio manevro joje nebeliko mero Antano Kalniaus ir jo rinkimų komiteto „Kretingos kraštas“ narių. 


  2021-04-14

  Vienas komentaras apie “Valdančioji dauguma keičiasi ir Klaipėdos rajone”

  1. AvatarRinkimai??? (IP: 78.61.176.27)

   Muilas kažkoks. Tai hana demokratijai kaip suprasti cia sita saviveikla????

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt