P0

Fotoreportažai, Verslas

Po keturių mėnesių pertraukos: džiaugiasi ir pirkėjai, ir pardavėjos

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-04-19


Nors pirmadienį, balandžio 19 d., po keturių mėnesių karantino duris leista atverti visoms ne maisto prekių parduotuvėms, po pietų trijuose uostamiesčio prekybos centuose (PC) apsilankiusi „Atviros Klaipėdos” žurnalistė itin didelio žmonių antplūdžio nepastebėjo.

Kiek daugiau pirkėjų buvo matyti didžiausiame uostamiesčio PC – čia prie kai kurių rūbų ir batų parduotuvių jau rikiavosi ir žmonių eilės.

Buvo akivaizdu, jog parduotuvių darbuotojai sąžiningai laikosi srautų reguliavimo reikalavimo: nors atrodė, jog vienoje nebrangiais rūbais prekiaujančioje prekybos salėje žmonių yra visai nedaug, prie įėjimo žurnalistę sustabdžiusi pardavėja mandagiai paprašė lukterti. Pasiteiravus, ar pirmą darbo dieną lankytojų srautas yra didelis, moteris atsakė teigiamai.

„Daug pirkėjų turim nuo pat ryto, labai dėl to džiaugiamės”, – sakė ji.

Tuo metu batais prekiaujančios parduotuvės jauna darbuotoja apgailestavo tik dėl to, kad kol kas jiems neleista dirbti savaitgaliais, kai būna didžiausi pirkėjų srautai, bet irgi sakė esanti patenkinta, pagaliau sugrįžusi į darbą.

Gerokai mažiau pirkėjų prieš 16 val. buvo kituose dviejuose pietinėje miesto dalyje esančiuose PC. Čia ilgoka eilutė rikiavosi tik prie populiaraus sporto prekių ženklo parduotuvės.

Dar trys moterys ir vienas vyras, panašu, buvo išsiilgę soliariumo paslaugų, tačiau nemažai pardavėjų visgi nuobodžiavo, viltingu žvilgsniu palydėdamos kiekvieną potencialų pirkėją.

Bet prie visų įėjimų į prekybos sales gerai matomose vietose buvo padėta dezinfekcinio skysčio, daug kur buvo matyti ir užrašai, įspėjantys apie būtinybę laikytis kitų karantino reikalavimų.

Tuo metu pirkėjai, regis, nebuvo linkę tik žioplinėti – beveik visi į lauką išeidavo, rankose nešdamiesi didesnius ar mažesnius pirkinių krepšius.


  2021-04-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt