P0

Kriminalai ir nelaimės

Vos spėjo fiksuoti girtus prie vairo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-04-21


Įkandin pirmadienį sučiuptų trijų girtų vairuotojų Klaipėdos rajone, antradienį net keturi alkoholio padauginę vyrai nustatyti uostamiestyje.

Ryte apie 8.13 val. pareigūnams gavus pranešimą apie tai, kad Šilutės pl. automobilio „Peugeot“ vairuotojas gali būti neblaivus, 45 metų vyrui nustatytas 2,05 prom. girtumas.

Dar daugiau promilių įpūtė apie 17.37 val. Jotvingių g. automobilį „Ford“ vairavęs 43 metų vyras. Alkoholio matuoklis sustojo ties 3,17 prom. padala, tad vyras uždarytas į areštinę.

Ten pat po 3 valandų atsidūrė ir Kauno g. automobilį ,,Audi A4″ vairavęs 64 metų vyras. Jis ne tik į alkoholio matuoklį įpūtė 2,08 prom., bet ir savo mašina kliudė šalia stovėjusį automobilį „Toyota Solara“ bei pasišalino iš eismo įvykio vietos.

Tuo metu jau 11 min. po vidurnakčio Debreceno g. sustabdyto automobilio „Ford Focus“ 39 metų vairuotojui nustatytas 2,44 prom. neblaivumas. Jį pareigūnai irgi naktį pasiuntė praleisti į areštinę.


  2021-04-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt