P0

Spyglys

Kreipkitės į Rimantą*

Spyglys
2021-04-27


Pasiskaitė Spyglys „Atviroje Klaipėdoje” apie Kultūros fabriko vargus dėl nelegalia tapusios kolumbariumą primenančios tvoros ir kaip dažniausiai būna, turi nemokamą patarimą.

Spyglio nuomone, Kultūros fabrikui reikėtų kreiptis į patį geriausią nelegalių tvorų išsaugojimo specialistą – žinomą mūsų miestelio verslininką Rimantą Cibauską. Juk tikriausiai Lietuvoje nėra daugiau nė vieno tokio atvejo, kai negaliai pastatyta ir net valstybinį žemės sklypą užtvėrusi tvora stovi jau 15 metų ir nieko. Net ir neskundžiami teismų sprendimai jos neįveikia.

Dėl lėšų bylinėjimuisi irgi nereikėtų sukti galvos – juk R. Cibauskas žinomas kultūros mecenatas, įvertintas net ir kultūros ministro. Tai negi toks žmogus, sulaukęs prašymo dėl tvoros iš įstaigos, kurios jau vien pavadinimas spinduliuoja kultūrą, ims ir atsisakys suteikti tokią pagalbą?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt