P0

Spyglys

Kaip ten iš tiesų su tuo viešuoju transportu, Arvydai?* (4)

Spyglys
2021-05-03


Tęsdamas tradiciją demaskuoti su realybe prasilenkiančius politikų teiginius Spyglys šįkart nori bakstelti vienai ryškiausių mūsų miestelio opozicijos žvaigždžių, šešėliniam susisiekimo ministrui Arvydui Vaitkui.

Prieš keletą dienų gal ir pagrįstai kritikuodamas valdančiųjų sprendimą didinti parkavimo rinkliavos bei plėsti apmokestinamas zonas, kuris nebūtų buvęs priimtas be dviejų jo frakcijos kolegų pagalbos,  A. Vaitkus viešai pareiškė: „Mieste nėra viešojo transporto, kuris užtikrintų autobuso važiavimo dažnį kas penkias ar net dešimt minučių”.

Spyglys supranta, kad nesinaudojančiam tokiu transportu gal ir sunku surasti tvarkaraščius tiek internete, tiek ir prie stotelių. Bet gal, Arvydai, prieš rašant tokias blėnis reikėtų bent jau pastovėti tas penkias ar dešimt minučių prie kurios nors stotelės? Žiū, dar ir pamatytumėte tokį vaizdą, kaip Spyglys pirmadienį priešpiet užfiksavo. 

Beje, vaizdelis čia dar karantininis, kai miestelėnai vis dar turi tenkintis gerokai apkarpytu reisų skaičiumi.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti itin jautriems. Spyglio humoras arba kritika yra itin juodi ir kandūs. Švelnių ar rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-05-03

  4 komentarai “Kaip ten iš tiesų su tuo viešuoju transportu, Arvydai?*”

  1. Avataro taip (IP: 136.243.59.187)

   Na ir kas? Trukdo automobiliai autobusams? Važinėkit jais į sveikatą, važinėjantys su auto tik pasidžiaugsim tuom. Bet ne, yra kažkokia piktdžiuga, kad dar labiau nuskriaus ir tuos kurie važiuoja automobiliais, nes pavydu kad jie važiuoja patogiau nei tais baisiais mėlynais autobusais…
   Beje, autobusai yra tik dieną, naktį jau net mikriukų neliko – visai gera alterntyva automobiliui buvo, bet kiek čia – prieš 15 metų gal?

  2. AvatarAut (IP: 88.119.136.56)

   Tas “iš šono” visai nusišnekėjo, o šiaip “Keleivinis transportas” yra per geras Klaipėdai, čia nėra tos paklausos važiavimams, jis neišnaudoja savo galimybių…

  3. AvatarIš šono (IP: 86.100.19.206)

   Kas galėtų paneigti, kad Spyglį nemecenuoja Klaipėdos keleivinis transportas? Taip primtyviai liaupsinti viešojo transporto sistemą ir įdėti nuotrauką, kuri nieko nepasako apie tvarką, yra ir negarbinga, ir įžūlu. Ši foto kaip tik akivaizdžiai demonstruoja netvarką.

   • Avataranonimas (IP: 95.215.143.16)

    Koks čia liaupsinimas? Galima ir reikia peikti autobusistus, bet teisingai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt