P0

Regionas

„Auskos” poilsio namams – teisėsaugos dėmesys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-05-19


Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus ir Turto banko ginčą dėl situacijos „Auskos” poilsio namuose bandys aiškintis teisėsaugininkai.

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo vilos „Auska” turto pasisavinimo bei sugadinimo. Ikiteisminį tyrimą prokurorai pavedė atlikti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

Minėtoji vila pagal nuomos sutartį 2011 metais buvo išnuomota dešimčiai metų vienai privačiai bendrovei. Praėjus numatytam laikotarpiui, valstybei priklausantį pastatą perėmė Palangos miesto savivaldybė. Turto perdavimo-priėmimo metu pastebėta, jog statiniai yra prastos būklės ir reikalauja remonto. Manoma, kad trūksta dalies pastate buvusių kilnojamų daiktų, tokių kaip baldai, įranga, interjero detalės ir pan. Nuomininkui grąžinus pastatą kitokios būklės, nei jam jis buvo perduotas, Palangos miesto meras kreipėsi į prokuratūrą.

„Prokuratūra, gavusi mero pareiškimą, nusprendė pradėti ikiteisminį tyrimą. Tyrimu bus siekiama išsiaiškinti, ar valstybei priklausančiame ir pagal nuomos sutartį dešimčiai metų vienai privačiai bendrovei išnuomotame pastate buvęs materialusis turtas buvo teisėtai parduotas tam pačiam nuomininkui. Bus aiškinamasi ir kitų institucijų, atsakingų už valstybės turto priežiūrą, veiksmai”, – rašoma prokuratūros pranešime.


  2021-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt