P0

Politikų tribūna

„Konservatoriai vykdo priešrinkiminius pažadus” (2)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2021-05-27


Konservatoriai vykdo priešrinkiminius pažadus – šiandien Seime vienbalsiai patvirtinta Vienišo asmens išmoka.

Dažnai ir asmeniškai, ir frakcijos vardu esame kaltinami, kad dirbame tik koalicijos partnerių programų išpildymui. Tačiau jau ir aiškinti pavargau, kad kiekvienas darbas ir pasiūlymas reikalauja atidaus pasiruošimo, derinimo ne tik su partneriais, bet ir su kitais kolegomis Seime, taip pat su bendruomenėmis, išklausant pasiūlymus, patobulinimus ar argumentuojant tam tikras detales.

TS-LKD programoje buvome numatę sukurti sistemą, kad pensinio amžiaus žmonės, esantys vieniši, gautų tokią pačią papildomą išmoką, kaip tie, kurie gauna priedą, kai tampa našliu/e. Tai labai svarbu, kadangi bendruomenėje gyvename visi kartu, esame skirtingų likimų žmonės. Visais senyvo amžiaus žmonėmis privalome rūpintis vienodai, nepriklausomai nuo to, ar jie turėjo sutuoktinį. Natūralu, subjektų, kuriems skiriama papildoma pagalba senatvėje, ratas pastebimai išplečiamas.

Galime diskutuoti, išmoka didelė ar maža, bet, kol diskutuosime, vieniši senjorai jau gaus priedą prie pensijos, kuris jiems taps svarbia pagalba buityje, pvz. įsigyjant būtiniausius produktus ar vaistus.

Tikiu, kad ateityje Vienišo asmens išmoka gali padėti pasiekti ir sisteminį pokytį bei apimti įvairias kitas panašaus dydžio išmokas, siekiant sistemą padaryti paprastesne ir labiau suprantama jos naudotojui.

Kartu šiuo žingsniu kviečiu siųsti ir aiškią žinią, kad mums rūpi VISI senjorai, jų orus gyvenimas. Prisidėkime kiekvienas – jeigu matome savo aplinkoje vienišą žmogų, nepraeikime, pakalbinkime. Nežinome, galbūt vieną dieną to šilto atidaus dėmesio taip lauksime ir patys.


  2021-05-27

  2 komentarai “„Konservatoriai vykdo priešrinkiminius pažadus””

  1. AvatarKlaipedos gyventojas (IP: 90.131.34.194)

   Šaunuoliai,taip ir toliau darykite.

  2. Avataraha (IP: 83.171.17.102)

   Klaipėdoje jie žadėjo nemokamą transportą, bet pabrangino, žadėjo atgaivinti senamiestį, o parkingą ir pabrangino ir išplėtė, kad vykdo tai vykdo

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt