P0

Uostas ir jūra

Ragina registruotis laivų techninei apžiūrai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-06-16


Lietuvos transporto saugos administracija, atsižvelgdama į didelį pramoginių ir asmeninių laivų techninės apžiūros atlikimo poreikį, pasitelkia daugiau darbuotojų bei didina rezervacijos valandų skaičių.

Rezervacija prasideda ketvirtadienį, birželio 17 d. Rezervuoti techninės apžiūros laiką raginama internetu.

Pramoginių ir asmeninių laivų įrengimo ir techninių reikalavimų lentelę galima rasti čia. Pramoginių ir asmeninių laivų įrengimo ir techninių trūkumų, dėl kurių laivas laikomas neatitinkančiu reikalavimų, sąrašą galima rasti čia, o informaciją apie valstybės rinkliavos sumokėjimą – čia

Atkreipiamas dėmesys, jog pramoginiams ir asmeniniams laivams, eksploatuojamiems vidaus vandenyse ir Kuršių mariose iki Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vartų, neišplaukiantiems į vidaus vandenų kelią ir (arba) nekertantiems jo farvaterio ir naudojamiems nekomerciniais tikslais, techninė apžiūra nereikalinga. 

Negalint atvykti į techninę apžiūrą, kuriai buvo rezervuotas laikas, prašoma ją atšaukti, informuojant el. paštu konsultavimas@ltsa.lrv.lt ar telefonu +370 611 34 516.


  2021-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt