P0

Spyglys

Reikėtų mokytis iš Karo akademijos*

Spyglys
2021-07-23


Penktadienio rytą Spygliui į galvą toptelėjo mintis, kad tik du visam transportui tinkančius tiltus turinti Klaipėda galėtų pradėti vadovautis dalimi Lietuvos karo akademijos šūkio „Be reikalo nepakelk, be garbės nenuleisk“.

Pagal Jūros šventės organizatorių planus šįryt į Dangę turėjo įplaukti keletas burlaivių, tad 6.30 val. buvo numatyta pakelti Pilies tiltą ir sustabdyti eismą viena iš trijų miesto arterijų. Nors jokių burlaivių tuo metu nė kvapo nebuvo, planas buvo įvykdytas. Gerai, kad nors su garbe pavyko ir nuleisti, nes klaipėdiečiai juk prisimena, kokius šposus 2014 m. už beveik 4 mln. eurų rekonstruotas tiltas krėtė net per patį Klaipėdos pilies džiazo festivalio jachtų paradą arba jachtos „Lietuva” sutiktuves.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2021-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt