Per parą – perpus mažiau naujų COVID-19 atvejų ir viena mirtis

Koronavirusas, Svarbu

Statistikos departamento duomenimis, šeštadienį šalyje nustatyti 184 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – tai perpus mažiau nei penktadienį. Atlikus 8116 tyrimų, mėginiuose aptikta 2,2 proc. viruso.

Klaipėdoje per parą šia infekcija užsikrėtė irgi gerokai mažiau gyventojų nei kitomis savaitės dienomis – 19. Penktadienį ir ketvirtadienį jų buvo po 52, trečiadienį – 51, antradienį – 42, pirmadienį – 25.

Turint galvoje, jog šeštadienį uostamiestyje prie skiepų autobusiuko buvo nusidriekusios ilgos norinčiųjų vakcinuotis eilės, greičiausiai šie paskiepytųjų skaičiai į statistiką dar nepateko. Palmiros Mart nuotr.

Savaitinis naujų ligos atvejų skaičius ir Lietuvoje, ir Klaipėdoje toliau didėja – šalyje augimas šį kartą siekia 68,5 proc., Klaipėdoje – ir vėl mažiau, 29 proc. Susirgimų 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų skaičius šalyje per parą pakilo nuo 117 atvejo iki 112,7, Klaipėdoje – nuo 292,5 iki 296,6 atvejo.

Uostamiestis pagal šį rodiklį tarp visų šalies savivaldybių išlieka antroje vietoje nuo galo, o pirmoje vietoje toliau yra Palanga, kurioje šis rodiklis jau siekia 371,5 atvejus. Geriausia padėtis su 6,7 atvejais šiuo metu yra Zarasų rajono savivaldybėje.

Per parą ir vėl fiksuota viena mirtis nuo COVID-19 – bendras aukų skaičius šalyje jau siekia 4416, Klaipėdoje šis skaičius jau ilgą laiką lieka nepakitęs – 156.

Šiuo metu šalyje, statistikų duomenimis, koronavirusine infekcija yra užsikrėtę 2 915 žmonių, pasveikusiais laikomi 269 323 gyventojai. Klaipėdoje šie skaičiai atitinkamai yra 392 ir 14 763 – per parą pasveiko trys klaipėdiečiai.

Į ligonines dėl SARS- CoV-2 ligos šeštadienį visoje šalyje paguldyti 33 pacientai.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą šalyje dalinai vakcinuotas 2331 žmogus, pilnai – 3846. Klaipėdoje pirmą dozę gavo 162, antrą – 199 gyventojai.

Turint galvoje, jog šeštadienį uostamiestyje prie skiepų autobusiuko buvo nusidriekusios ilgos norinčiųjų vakcinuotis eilės, greičiausiai šie paskiepytųjų skaičiai į statistiką dar nepateko.

Pagal pilnai paskiepytųjų procentą (37,2) Klaipėda tarp visų savivaldybių vėl nukrito į 6-tą vietą nuo galo, o su 83,5 proc. paskiepytųjų ir toliau pirmauja Neringa.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Šeštadienį - vos du antriniai COVID-19 atvejai, bet mirė vienas žmogus

Lietuvoje šeštadienį buvo patvirtinti vos du nauji koronavirusinės infekcijos atvejai ir abu užsikrėstusieji susirgo antrą kartą. Klaipėdiečių tarp jų trečią ...
2024-04-21
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Savaitinis COVID-19 rodiklis Klaipėdoje padidėjo 125 proc.

Lietuvoje penktadienį buvo patvirtinta 18 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų, iš kurių du žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje, kaip ir ketvirtadienį, ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19 situacija Klaipėdoje atitinka Lietuvos vidurkį

Lietuvoje ketvirtadienį buvo patvirtinti aštuoni nauji koronavirusinės infekcijos atvejai – visi susirgę žmonės užsikrėtė pirmą kartą. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota. ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This