P0

Kultūra

Girulių bibliotekoje – elektroninės sutartinės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-27


Rugpjūčio 30-ąją, 18 val., Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A), vyks koncertas „Elektroninės sutartinės“.

Victoras Diawara ir Laurita Peleniūtė – gitaristas ir muzikos prodiuseris bei folkloro tyrinėtoja ir atlikėja – kviečia autentiškas lietuviškas sutartines atrasti kitokiame, elektroninės muzikos kontekste.

Neseniai pasirodė ir debiutinis grupės albumas, kurį klausytojai galės įsigyti.

„Viskas prasidėjo nuo verpimo ratelio. Su skulptoriumi Mindaugu Tendziagolskiu sugalvojome projektą, kuriame verpimo rateliu buvo galima išgauti elektroninę muziką. Tai ir buvo aliuzija į sutartines. Vėliau, projektui vystantis, atsirandant balsams, supratau, kad tarp besikartojančių elektronikos garsų ir sutartinių pasikartojimų yra tam tikras ryšys. Taip ir kilo mintis įrašyti albumą, kuriame tradicinės sutartinės skambėtų kartu su elektronine muzika“, – pranešime cituojamas projekto sumanytojas V. Diawara.

Koncertas – nemokamas. Dalyvavimas – tik su galimybių pasais.


  2021-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt