P0

Draugas su uodega

Vos radęs namus buvo išmestas ir pririštas prie bažnyčios (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-08


Klaipėdos „Nuaro” akiratin vėl pateko Širdukas, apie kurio bėdas jau rašėme.

Paskelbus informaciją apie sugautą gyvūną, netrukus atvyko jo „šeimininkas“ ir paaiškino, jog Širdukas 9 metus buvo laikomas garažų masyvuose, kuriuose garažų savininkai ir jų pirmininkas Širduką priglaudė ir prižiūrėjo. Išklausius istoriją ir gavus pažadą, kad nebejaunu šunimi bus pasirūpinta labiau ir atsakingiau, Širdukas buvo grąžintas.

Deja, jo nuotykiai tęsėsi ir nepatenkintų jo nepriežiūra gyventojų nusiskundimai nesiliovė. Širdukas grįžo į „Nuarą”. Šeimininko paieška tęsėsi. Atrodė, kad tai tinkamas globotinis vyresniems žmonėms: nereiklus maistui, taikus, ramaus būdo. Tai nuostabus šuo, kuris, patekęs į laikiną globą, elgiasi nepriekaištingai, jis yra be jokių pretenzijų ir laimingas, gavęs maisto, šiltą guolį, žmonių meilės. Namuose nežymi teritorijos, elgiasi labai kultūringai, neloja, paliktas vienas, o paglostytas ar išsivestas kartu į lauką, tiesiog džiūgaute džiūgauja.

Širdukas – tikras meilės įsikūnijimas, kuris myli ir sutaria su visais – žmonėmis, šunimis ir kitais gyvūnais. Šuniukas automobilyje galėtų praleisti turbūt visą gyvenimą, nes važiuoti jam labai patinka, todėl puikiai tiktų keliauti mėgstantiems žmonėms.

 Ir nauja šeimininkė nepateisino vilčių

Gavus žinią iš Elektrėnų, kad moteriškė, ketinanti priglausti Širduką, norėtų, jog „Nuaras” pasirūpintų jo transportavimu. Kelionė per visą Lietuvą reikalauja išlaidų. Vežėjo paieškos – tai papildomi rūpesčiai įstaigai. Tačiau prieglaudos darbuotojai nuvežė šunelį ir jį palikę naujuose namuose lengviau atsiduso. Tačiau po neilgo laiko buvo gautas pranešimas, jog moteris nebenorinti globoti Širduko ir prašo jį atsiimti.

Vieta, kur paliktas šuo, nurodyta gana originali – „rasite pririštą prie bažnyčios“. Teko vėl leistis į gana tolimą kelią. Širdukas džiaugėsi, vėl sutikęs pažįstamus žmones.

Iš vėl Širdukas bei jo likimo broliai laukia naujų šeimininkų. Kadangi „Nuaro” padaliniai yra keliuose miestuose, į Klaipėdos padalinį galima kreiptis tel. 8 687 36888 arba susisiekti su savanore tel. 8 680 59941.


  2021-10-08

  5 komentarai “Vos radęs namus buvo išmestas ir pririštas prie bažnyčios”

  1. AvatarČerlis (IP: 78.57.244.248)

   Jei ir žiurkės nepatikečiau,išsigimėlė

  2. AvatarKera (IP: 86.100.58.98)

   Negalima gyvūną grąžinti tam žmogui kuris jau kartą nuo nusikrate. Nes ir vėl nusikratys. Tokie yra žinoma kad nesikeičia. Sėkmės Širdukui randa t tikrus namus ir tikra nuoširdų šeimininką!

  3. AvatarLina (IP: 80.3.141.252)

   Nuzmogejimas😢

  4. AvatarR (IP: 88.118.115.216)

   Kad tą bobą žaibas nutrenktu .

   • AvatarAušra (IP: 78.63.255.183)

    Pritariu…. Kad ją pačia kas kur paliktu!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt