P0

Kultūra

Vyks kuriančių ir kūryba besidominčių klaipėdiečių susitikimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-10-19


Kitą antradienį, spalio  26 d., 16 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks kuriančių ir kūryba besidominčių klaipėdiečių susitikimas „Rudens vakaro žodžiai“. Jo metu lankytojai skaitys savo kūrybą ir dalyvaus diskusijoje „Kūrybiškumo ir pilnatvės paieškos: kaip mes kuriame savo gyvenimą?“

Pasak bibliotekos pranešimo, nuo 2016 m. rengiami susitikimai ne tik leido suformuoti dalyvių branduolį, bet ir suartino kūrybingus klaipėdiečius, paskatino dalyvauti kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime. Susitikimų dalyviai – ne vien poezijos ar prozos kūrėjai, bet ir krašto istorijos puoselėtojai, fotografijos meno mėgėjai, tautodailininkai, kurie mielai dalyvauja renginiuose, dalinasi savo kūryba, pasakoja, kaip gimsta vieni ar kiti darbai, diskutuoja.

Visus metus periodiškai rengiami teminiai kūrybos skaitymai (dalinamasi savo ar kitų autorių parašyta tam tikros tematikos kūryba); vakarai, skirti kurio nors vieno susitikimo dalyvio išsamiam kūrybos pristatymui; literatūrinės pažintys su žinomais rašytojais ar kitais kultūros pasaulio atstovais; diskusijos.

Nuo 2017 m. susitikimų dalyviai savo kūrybą visuomenei pristato Karlskronos aikštėje įsikūrusios „Interaktyvios vasaros skaityklos“ renginių metu.

Apie dalyvavimą prašoma informuoti  tel. (8 46) 44 83 36. Galimybių pasas būtinas.


  2021-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt