P0

Svarbu, Uostas ir jūra

Uosto direkcijoje – permainos (4)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-12-20


„Atviros Klaipėdos” duomenimis, Uosto direkcija gali atsisveikinti su vienu iš ilgiausiai dirbančių jos vadovų – rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktoriumi Artūru Drungilu.

„Dar anksti šnekėti”, – pirmadienio rytą paklaustas, ar jo karjeroje bręsta pokyčiai, sakė nuo 1998-ųjų šioje valstybės įmonėje dirbantis A. Drungilas.

Artūras Drungilas. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Uosto direkcija optimizuoja įmonės struktūrą, ieško efektyvesnių jos valdymo būdų. Pokyčiai bus susiję su rinkodaros ir komunikacijos sritimis“, –  „Atvirai Klaipėdai” atsiųstame komentare teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Dėl paties A. Latako likimo praėjusią penktadienį sprendė Uosto direkcijos valdyba, gavusi atitinkamą susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio pavedimą.  

M. Skuodis buvo pareiškęs „sunkiai įsivaizduojantis, kaip po ažiotažo dėl į Lietuvą toliau važiuojančių baltarusiškų trąšų toliau galėtų dirbti Klaipėdos uosto vadovybė”.

„Mes, kaip valdyba, esame pasirengę dirbti toliau su vadovu”, – po penktadienį vykusio Uosto direkcijos valdybos posėdžio teigė jos pirmininkas Nerijus Udrėnas, pabrėžęs, kad valstybinėje įmonėje sprendimus dėl vadovo priima ministras, kuriam bus perduota atitinkama informacija iš išvados.

„Formaliai dar nesu gavęs valdybos dokumento, noriu ramiai susipažinti. Antras dalykas svarbus, ką išgirdau iš valdybos ir jos pirmininko, kad valdyba prisiima atsakomybę dėl tolesnio darbo su vadovu. Kol kas vadovas dirba toliau, o aš sau pasiliksiu tam tikrą laiko tarpą įsivertinti visą informaciją“, – žurnalistams pirmadienį sakė susisiekimo ministras M. Skuodis. 


  2021-12-20

  4 komentarai “Uosto direkcijoje – permainos”

  1. AvatarStasys (IP: 77.79.44.57)

   Atgal į Elpą

  2. AvatarStasys (IP: 77.79.44.57)

   Atgal į Elpą

  3. Avatarmatyt (IP: 78.57.217.118)

   reikia atpirkimo ožio…

   • AvatarAtsakomybė lieka ministrams ir premjerei ...Kompetencijos nerasta . (IP: 90.131.36.116)

    Gruodžio 17 d. vakare LTG gavo ___Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) sulaukė oficialaus JAV Iždo departamento Užsienio aktyvų kontrolės biuro (US Treasury Department‘s Office of Foreign Asset Control, OFAC) išaiškinimo, kaip turėtų traktuoti Baltarusijos bendrovei „Belaruskalij“ paskelbtas sankcijas, pranešama bendrovės pranešime spaudai. Įmonei atsiųstame rašte išdėstyta informacija patvirtina, jog bendrovės priimti sprendimai atitinka galiojantį reglamentavimą – kitaip tariant, JAV SANKCIJŲ REIKALAVIMAI NEPAŽEIDŽIAMI .

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt