P0

Spyglys

Problemai spręsti Memelio šoferiai kviesis Zuoką su tanku* (1)

Spyglys
2022-01-20


Išgirdę, kad visai šalia Naujosios Uosto gatvės atsidūrusį pastatą – vaiduoklį Nr. 5 visų veislių valdžios nutarė saugoti, Klaipėdos ir aplinkinių kaimų šoferiai šiepia dantis ir švariais skudurais blizgina montiruotes: eisią nakčia griauti. Ir valdžioms kailį vanoti.

Juolab kad ginkluotos sargybos aplink tą nelaimėlį pastatą neišstatyta. O funkcionieriai, vietoj atsakymo, kaip tą pastatą saugos, restauruos ir naudos ateityje, sušnypščia kažkokį šamanišką burtą, kurio net patys nesupranta.

Įsiutę šoperiai talkon kviečiasi buvusį Vilniaus merą Artūrą Zuoką, teistą, neva, už gerus darbus. Jie mena, kaip Zuokui valdant pleškėjo ugnyje kam nors trukdantys pastatai. Ir meras tanku važinėjo. Savas. O Memelio meras tai važinėja nuomota muiline. Nors yra pastebėtas nakčia pirštu to pastato vaiduoklio nubyrėjusių tinką berenkąs, – matyt bandys griūvantiems savo merijai ir autoritetui atitaisyt panaudoti.

Spyglio moralas: Zuokas nepadės kai savo mero neturit. 

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2022-01-20

  Vienas komentaras apie “Problemai spręsti Memelio šoferiai kviesis Zuoką su tanku*”

  1. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Spygly, turi tobulinti lietuvių kalbos rašybą- skyrybos klaidų galėtum ir nedaryti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt