P0

Fotoreportažai, Švietimas

Jūreivystės sektorius pasipildė naujais diplomuotais specialistais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-04


Penktadienį įteikti diplomai 64 Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos (LAJM) absolventams. Studijas baigė Jūrų laivavedybos, Laivų energetinių įrenginių eksploatavimo, Laivų elektros įrenginių eksploatavimo, Uosto ir laivybos valdymas bei Jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų studentai.

Tokia diplomų įteikimo ceremonija vyko pirmą kartą, nes, kaip teigia mokyklos atstovai, šiandieninė situacija išties verčia balansuoti – norisi sukurti šventinę, pakilią nuotaiką, bet tuo pat metu siekiama užtikrinti saugumą. Todėl buvo priimtas sprendimas diplomus įteikti tik absolventams, o artimuosius pakviesti stebėti gyvą transliaciją.

Sveikinimo žodį taręs LAJM direktorius Vaclav Stankevič dėkojo dėstytojams už darbą, linkėjo studentams sėkmės garsinant Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, vardą bei kvietė sugrįžti į savo alma mater atnaujinti žinias.

Švietimo vidus

Palankaus vėjo ir septynių pėdų po kyliu linkėjo Jūrų kapitonų asociacijos pirmininkas Juozas Lieponius.

Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Rima Mickienė, sakė, kad studijas baigę absolventai bus tie, kurie išjudins tarptautinę prekybą šiuo sudėtingu laikotarpiu, ateityje valdys autonominius laivus, automatinius terminalus.

Studijų programų vadovai absolventams linkėjo visada jaustis ypatingais, didžiuotis jau esamais pasiekimais ir nesustoti siekti žinių, auginti mokslinį potencialą ir svaigintis jaunyste.

Absolventai, savo ruožtu, dėkojo akademijos bendruomenei už tai, kad padėjo atrasti galimybių jūras ir artimiesiems už palaikymą šiame mokslo kelyje.

Tradiciškai absolventus palaimino Karinių jūrų pajėgų kapelionas Remigijus Monstvilas.


  2022-02-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt